AV-08FB BLACK - Bránový panel IP, UKEY, SIP 2.0 - BasIP
Kód: EC-28844Súvisiaci tovar
Zvonček 230V biely O-OR-DP-VD-144/W je spoľahlivý elektromechanický zvonček na priame napájanie zo siete 230 V~, 50 Hz, takže nevyžaduje batérie. Ponúka hlasitosť 85 dB a...
Zvonček na dvere 230V O-OR-DP-VD-144/B-G je spoľahlivý drôtový elektromechanický gong s napájaním priamo zo siete 230 V / 50 Hz. Ponúka príjemný 2-tónový zvuk BIM-BAM so silou...
Bezdrôtový zvonček 17-124- s technológiou Kinetic prináša spoľahlivé a pohodlné riešenie bez káblov a bez nutnosti výmeny batérií v tlačidle. Jednoduchá inštalácia, moderné...
Bezdrôtové tlačidlo zvončeka O-DB-6PD/B značky Virone je praktický vysielač na batériu, určený pre rozšírenie bezdrôtových zvončekov série PELA. Vďaka bezdrôtovej prevádzke...
Bezdrôtový zvonček Rebel URZ3262 do zásuvky 230 V je praktické riešenie pre dom, byt aj kanceláriu. Ponúka až 48 melódií, 4 úrovne hlasitosti a dosah signálu do 100 m. Vďaka...
Tlačidlo zvončeka O-OR-OE-7504/W je podomietkové zapustené tlačidlo zo série Onyx, vhodné pre moderné interiéry. Ponúka bezkontaktné ovládanie v prevedení s 1 tlačidlom,...
Tlačidlo zvončeka O-WNT-6/7S BRAZOWY je praktické riešenie na povrchovú montáž pre domový zvonček. Ponúka menovité napätie 250 V, prúd 10 A a krytie IP44, takže je vhodné aj do...
Bezdrôtový zvonček čierny O-OR-DB-MK-174/B je praktické riešenie pre modernú domácnosť s jednoduchou montážou bez zbytočného kabelážovania. Ponúka dosah až 200 m v otvorenom...
Zvonček 230V O-OR-DP-MR-176/O je elektromechanický drôtový zvonček s klasickým dvojtónovým zvukom DING-DONG. Vďaka povrchovej montáži sa jednoducho inštaluje a hodí sa do domu,...
Bezdrôtové tlačidlo zvončeka O-OR-DB-RA-172PD/W je praktické riešenie pre rozšírenie bezdrôtového zvončeka v domácnosti, na bráne alebo pri druhom vstupe. Funguje na batériu 1×...
Podrobný popis
Bránový panel AV-08FB BLACK - BasIP
Vonkajší panel AV-08FB značky BasIP je model určený pre inštaláciu videovrátnikov v IP technológii. Panel má 1 piezoelektrické tlačidlo pre volanie a integrovanú kameru s rozlíšením FullHD s funkciou rozpoznávania tvárí. Zariadenie je vybavené bezkontaktným čítačom v štandarde Mifare a Unique. AV-08FB podporuje aj vlastné riešenie značky BasIP - systém UKEY - umožňujúce autorizáciu vstupu pomocou mobilných technológií, QR kódov, NFC a Bluetooth BLE.
Bránový panel je vyrobený z vysokokvalitného brúseného hliníka. Kryt je vyrobený v triede mechanickej odolnosti IK07. Zariadenie umožňuje plnú integráciu s akýmkoľvek bezpečnostným a automatizačným systémom prostredníctvom otvoreného rozhrania API.
Technické parametre:
- Typ panelu: 1-tlačidlový
- Podsvietenie: áno
- Kamera: 1/3” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol záznamu kamery: 100°
- Video kompresia: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 IR LED diód
- Rozhranie: grafické menu, WEB rozhranie
- Podpora: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Bezkontaktný čítač: Mifare / Unique
- Čítač UKEY: Áno (BLE, NFC)
- Rozpoznávanie tvárí: Áno
- Podpora v aplikácii: Áno, aplikácia BasIP
- Integrácia: Wiegand-26+, Open API
- Napájanie: 12V DC, PoE
- Trieda tesnosti / odolnosti: IP65 / IK07
- Pracovná teplota: -40°C — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: čierna
- Rozmery panelu: 125 × 199 × 48 mm
- Inštalácia: podomietková
Technická špecifikácia:
| AV-08FB BLACK | |
|---|---|
| Panel | |
| Typ panela | 1-tlačidlový|
| Technológia prenosu | TCP/IP|
| Displej | Chýba|
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS|
| FOV | 100° (H)|
| IR iluminátor | 6x LED dióda|
| Citlivosť | 0,01 LUX|
| Trieda tesnosti | IP65|
| Trieda odolnosti | IK07|
| Rozhranie | Grafické, WEB Rozhranie|
| Softvér na podporu | LINK|
| Integrácia | Open API, SIP 2.0, Relé modul, Wiegand|
| Metódy autorizácie | QR kód, Aplikácia BasIP, Guest Link, API, UKEY, rozpoznávanie tvárí|
| Tlačidlo Concierge | Chýba|
| Wiegand rozhranie | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 bit|
| Režim hovoru | Full Duplex|
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník|
| Dostupné farby krytu | strieborná, zlatá,čierna |
| Rozmery panelu | 125 × 199 × 48 mm|
| Pracovná teplota | -40°C do 65°C|
| Napájanie | 12V, PoE|
| Spotreba energie | <6,5 W|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514914212 |
BasIP
EZVIZ
EZVIZ
EZVIZ
Hikvision Série: Villa Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednobytový
VideovrátnikVeľký 8" displej pre jasné a zreteľné zobrazenie.Bezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi pre vzdialený prístup a kontrolu.Integrované RFID pre bezpečnú a pohodlnú...
Ochranná clona na videovrátnik O-OR-DOM-DN-2 spoľahlivo chráni vonkajšiu stanicu pred dažďom a nepriaznivým počasím. Je určená na povrchovú montáž, vďaka čomu sa jednoducho...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
