B-1M BR - Bočný magnetický kontakt - SATEL
Kód: EC-15996Súvisiaci tovar
Satel Typ snímača: PIR - pasívny infračervený
SenzorPokrytie pohybu v 360° rozsahu.Umiestnenie na strop pre optimálnu detekciu.Použitie mikrovlnnej technológie na presnú detekciu.Ideálne pre zabezpečenie a úsporu energie v...
Senzor pohybu a prítomnosti Orno O-OR-CR-272/W s detekciou v rozsahu 360° spoľahlivo sleduje priestor v interiéri aj exteriéri. Vďaka krytiu IP65 odoláva prachu a striekajúcej...
PIR senzor pohybu Orno 360° O-OR-CR-255/B spoľahlivo monitoruje priestor zo všetkých smerov a je vhodný na stropnú povrchovú montáž. Vďaka pasívnej infračervenej technológii...
Senzor pohybu 71-595- v čiernom prevedení spoľahlivo deteguje pohyb a automaticky spúšťa pripojené osvetlenie alebo iné zariadenia. Pomáha zvýšiť komfort, bezpečnosť aj úsporu...
Vidicon
Pohybový senzor 360° O-OR-CR-239 pre interiér spoľahlivo zaznamenáva pohyb vďaka mikrovlnnej technológii a pomáha automaticky ovládať osvetlenie. Ponúka nastaviteľnú citlivosť,...
Detektor pohybu 2381- je spoľahlivé riešenie na automatické spínanie osvetlenia alebo iných zariadení pri zaznamenaní pohybu. Pomáha zvýšiť komfort, šetriť energiu a zlepšiť...
SenzorDisponuje tromi detektormi pre dôkladné pokrytie priestoru.Inštalácia je jednoduchá a rýchla bez potreby zložitého nastavovania.Vhodný pre vnútorné prostredie s krytím...
Podrobný popis
B-1M BR - Bočný magnetický kontakt - SATEL
Magnetické senzory sú základným prvkom obvodovej ochrany. Ich hlavným cieľom je detekcia otvorenia dverí a okien. Stredne veľký, hermetický bočný magnetický senzor B-1M BR je určený na povrchovú inštaláciu. Môže byť tiež nalepený alebo priskrutkovaný k povrchu.
Technické údaje:
- Maximálne prepínacie napätie kontaktu: 100 V
- Maximálny prepínací prúd: 500 mA
- Prevádzková teplota: -10...+55 °C
- Maximálna vlhkosť: 93±3%
- Vzdialenosť uzavretia kontaktov magnetu: 30 mm
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov magnetu: 33 mm
- Environmentálna trieda podľa EN50130-5: II
- Typ senzoru (mimo magnetického poľa): NO
- Rozmery púzdra magnetu: 51 x 9 x 13,5 mm
- Rozmery púzdra kontaktu: 51 x 9 x 13,5 mm
- Hmotnosť: 20 g
Technická špecifikácia:
| B-1M BR | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne prepínacie napätie kontaktu | 100 V |
| Maximálny prepínací prúd | 500 mA |
| Vzdialenosť uzavretia kontaktov magnetu | 30 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov magnetu | 33 mm |
| Vybrané vlastnosti | Signalizácia sabotáže |
| Farba | Hnedá |
| Hmotnosť | 0.02 kg |
| Rozmery | 51 x 9 x 13,5 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Prechodový odpor | 150 |
| Typ kontaktu | NO |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033336186 |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
Satel
Paradox
Satel
Stropný PIR senzor 360° O-OR-CR-241 je praktické riešenie na automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka pasívnej infračervenej detekcii a kruhovému záberu 360°...
PIR pohybový senzor 360° O-OR-CR-224 od značky Orno je praktické riešenie pre automatické snímanie pohybu v interiéri. Vďaka trom detektorom a 360° záberu spoľahlivo monitoruje...
Pohybový senzor 360° Orno O-OR-CR-272/B spoľahlivo deteguje pohyb aj prítomnosť v celom priestore a automaticky spína osvetlenie. Vďaka PIR technológii, dosahu až 12 m a...
Senzor pohybu pre LED pás O-OR-CR-260 slúži na automatické zapínanie osvetlenia pri zaznamenaní pohybu. Má široký detekčný uhol 120° a dosah až 10 m, vďaka čomu spoľahlivo...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Satel
PIR senzor IP65 biely O-OR-CR-270/W je praktický pohybový senzor pre automatické spínanie osvetlenia. Ponúka široký detekčný uhol 160° a spoľahlivé snímanie pohybu pri vonkajšom...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
