B-1M - Bočný magnetický kontakt - SATEL
Kód: EC-15990Súvisiaci tovar
PIR pohybový senzor O-OR-CR-277/B s pripojením Wi?Fi a platformou TUYA Smart spoľahlivo deteguje pohyb a podľa potreby zapne osvetlenie. Má nastaviteľný uhol snímania 180°,...
Satel
Stropný PIR senzor 360° O-OR-CR-241 je praktické riešenie na automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka pasívnej infračervenej detekcii a kruhovému záberu 360°...
PIR senzor pohybu O-OR-CR-271/B s 360° detekciou a tromi snímačmi zabezpečí presné snímanie pohybu v interiéri. Vďaka pasívnej infračervenej technológii PIR, nastaviteľnej...
Senzor pohybu 360° O-OR-CR-295/W je praktický stropný PIR senzor pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka trom snímačom ponúka presnú detekciu pohybu a prítomnosti...
PIR pohybový senzor Orno O-OR-CR-203/B s 360° detekciou pre automatické spínanie osvetlenia v miestnosti. Vďaka stropnej montáži a dosahu pri montáži 2,2 až 4 m spoľahlivo...
PIR senzor pohybu Orno 360° O-OR-CR-255/B spoľahlivo monitoruje priestor zo všetkých smerov a je vhodný na stropnú povrchovú montáž. Vďaka pasívnej infračervenej technológii...
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálny
Satel
Genevo
Podrobný popis
B-1M - Bočný magnetický kontakt - SATEL
Magnetické senzory sú základným prvkom obvodovej ochrany. Ich základnou úlohou je detekcia otvorenia dverí a okien. Stredne veľký, hermetický bočný kontaktný senzor B-1M je určený pre povrchovú montáž. Môže byť tiež nalepený alebo priskrutkovaný k podkladu.
Technické údaje:
- Maximálne prepínacie napätie kontaktu: 100 V
- Maximálny prepínací prúd: 500 mA
- Prevádzkový teplotný rozsah: -10...+55 °C
- Maximálna vlhkosť: 93±3%
- Vzdialenosť uzavretia kontaktov: 30 mm
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov: 33 mm
- Prostredná trieda podľa EN50130-5: II
- Typ senzoru (mimo magnetického poľa): NO
- Rozmery obalu magnetu: 51 x 9 x 13,5 mm
- Rozmery obalu kontaktu: 51 x 9 x 13,5 mm
- Hmotnosť: 20 g
Technická špecifikácia:
| B-1M | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne prepínacie napätie kontaktu | 100 V |
| Maximálny prepínací prúd | 500 mA |
| Vzdialenosť uzavretia kontaktov | 30 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov | 33 mm |
| Vybrané vlastnosti | Signalizácia sabotáže |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 0.02 kg |
| Rozmery | 51 x 9 x 13,5 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Ohmický odpor | 150 |
| Typ kontaktu | NO |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
Výrobca: Vidicon
Satel
PIR snímač pohybu 360° O-OR-CR-276/W je praktický stropný senzor s povrchovou montážou, ktorý spoľahlivo automaticky zapína osvetlenie pri zaznamenaní pohybu. Ponúka dosah až 8...
Snímač pohybu O-OR-CR-273/W s PIR technológiou a záberom 360° spoľahlivo sníma pohyb v interiéri. Vďaka dosahu až 8 m, nastaveniu citlivosti na svetlo a možnosti nastavenia času...
Paradox
Senzor pohybu 240° O-OR-CR-289/B od značky Orno spoľahlivo automaticky zapne osvetlenie pri zaznamenaní pohybu. Vďaka dosahu až 14 m, nastaviteľnej citlivosti na svetlo a...
PIR pohybový senzor O-OR-CR-253 od Orno je spoľahlivý stropný senzor pohybu pre domácnosti aj komerčné priestory. Vďaka 360° detekcii, trom detektorom a dosahu až 10 m efektívne...
360° pohybový senzor O-OR-CR-259/W spoľahlivo detekuje prítomnosť a pohyb v celom priestore bez slepých miest. Je určený na automatické ovládanie osvetlenia alebo iných...
Výrobca: Vidicon
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
