B-1 BR - Bočný magnetický kontakt - SATEL
Kód: EC-20116Súvisiaci tovar
Nástenný PIR senzor pohybu a zvuku s mikrofónom na automatické spínanie osvetlenia. Detekuje pohyb do 9 m so záberom 160°, má nastaviteľný čas zopnutia 10 sekúnd až 7 minút a...
Výrobca: Genevo
SenzorDisponuje tromi detektormi pre dôkladné pokrytie priestoru.Inštalácia je jednoduchá a rýchla bez potreby zložitého nastavovania.Vhodný pre vnútorné prostredie s krytím...
Vidicon
Výrobca: Dahua
PIR pohybový senzor 360° O-OR-CR-224 od značky Orno je praktické riešenie pre automatické snímanie pohybu v interiéri. Vďaka trom detektorom a 360° záberu spoľahlivo monitoruje...
Mikrovlnný senzor 360/180° O-OR-CR-281 je kompaktný pohybový snímač na automatické spínanie osvetlenia podľa pohybu. Ponúka široký detekčný záber, nastaviteľnú citlivosť na...
PIR senzor 180° IP65 Orno spoľahlivo stráži vonkajší priestor a automaticky spína osvetlenie pri zaznamenaní pohybu. Vďaka širokému detekčnému uhlu 180°, dosahu až 12 m a...
PIR snímač pohybu 360° O-OR-CR-276/W je praktický stropný senzor s povrchovou montážou, ktorý spoľahlivo automaticky zapína osvetlenie pri zaznamenaní pohybu. Ponúka dosah až 8...
Satel
Podrobný popis
B-1 BR - Bočný magnetický kontakt - SATEL
Magnetické detektory sú základným prvkom obvodovej ochrany. Ich hlavným úlohou je detekcia otvorenia dverí a okien. Stredne veľký, hermetický bočný magnetický kontakt B-1 BR je určený na povrchovú montáž. Môže byť tiež nalepený alebo priskrutkovaný na podklad.
Technické údaje:
- Maximálne spínacie napätie kontaktu: 100 V
- Maximálny spínací prúd: 500 mA
- Rozsah prevádzkových teplôt: -10...+55 °C
- Maximálna vlhkosť: 93±3%
- Vzdialenosť uzavretia kontaktov: 24 mm
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov: 29 mm
- Trieda prostredia podľa EN50130-5: II
- Typ detektora (mimo magnetického poľa): NO
- Rozmery krytu magnetu: 28 x 12,5 x 6,5 mm
- Rozmery krytu kontaktu: 28 x 12,5 x 6,5 mm
- Hmotnosť: 12 g
Technická špecifikácia:
| B-1 BR | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie kontaktu | 100 V |
| Maximálny spínací prúd | 500 mA |
| Vzdialenosť uzavretia kontaktov | 30 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov | 33 mm |
| Vybrané vlastnosti | Signalizácia sabotáže |
| Farba | Hnedá |
| Hmotnosť | 0.02 kg |
| Rozmery | 51 x 9 x 13,5 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Prechodový odpor | 150 |
| Typ kontaktu | NO |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
Paradox
Vonkajší pohybový senzor Orno O-OR-CR-264 s detekciou v rozsahu 360° automaticky spína osvetlenie alebo iné elektrické zariadenia. Vďaka krytiu IP65 je vhodný na vonkajšie...
Mikrovlnný senzor s DIP prepínačom O-OR-CR-282 je kompaktné riešenie pre automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení. Ponúka detekciu pohybu v rozsahu 360° s...
Vonkajšie nástenné svietidlo s PIR senzorom pohybu a päticou E27 pre žiarovku do 60 W. Automaticky rozsvieti svetlo pri pohybe v uhle 180° a je vhodné na fasádu, k vchodu, do...
Satel
Pohybový senzor 360° Orno O-OR-CR-272/B spoľahlivo deteguje pohyb aj prítomnosť v celom priestore a automaticky spína osvetlenie. Vďaka PIR technológii, dosahu až 12 m a...
Senzor pohybu IP44 O-OR-MA-717 je praktické riešenie na monitorovanie vstupov, chodieb, garáží, pivníc, dvorov či parkovísk. Spoľahlivo zachytí pohyb do vzdialenosti 8 m a...
Satel Druh senzora: PIR - Pasívna infračervená
Pohybový senzor 360° O-OR-CR-239 pre interiér spoľahlivo zaznamenáva pohyb vďaka mikrovlnnej technológii a pomáha automaticky ovládať osvetlenie. Ponúka nastaviteľnú citlivosť,...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
