ADD-200 - Bezdrôtový súmrakový a teplotný senzor - Satel
Kód: EC-24845Súvisiaci tovar
PIR pohybový senzor O-OR-CR-277/B s pripojením Wi?Fi a platformou TUYA Smart spoľahlivo deteguje pohyb a podľa potreby zapne osvetlenie. Má nastaviteľný uhol snímania 180°,...
Satel
Genevo
Satel
Stropný pohybový senzor 360° 71-592- je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka detekcii pohybu v celom 360° rozsahu poskytuje spoľahlivé a...
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoru.Zapustený dizajn pre nenápadnú inštaláciu.Energeticky úsporný senzor šetriaci elektrinu.Jednoduchá integrácia do...
PIR senzor IP65 biely O-OR-CR-270/W je praktický pohybový senzor pre automatické spínanie osvetlenia. Ponúka široký detekčný uhol 160° a spoľahlivé snímanie pohybu pri vonkajšom...
360° pohybový senzor O-OR-CR-259/W spoľahlivo detekuje prítomnosť a pohyb v celom priestore bez slepých miest. Je určený na automatické ovládanie osvetlenia alebo iných...
Podrobný popis
Vonkajší súmrakový a teplotný senzor ADD-200 - Satel
Senzor ADD-200 detekuje zmeny intenzity svetla, vďaka čomu je schopný určiť moment súmraku a intenzity svetla. Druhou funkciou senzora je detekcia zmien teploty. Je určená na prácu v obojsmerovom bezdrôtovom systéme ABAX 2. Podporovaná kontrolérmi ACU-220 a ACU-280, ako aj retransmiterom ARU-200.
Technické parametre:
- Typ produktu: Bezdrôtový senzor súmraku a teploty
- Režimy práce: Detekcia zmien intenzity svetla a zmien teploty
- Rozmery: 58 x 115 x 34 mm
- Maximálna spotreba prúdu: 12 mA
- Trieda tesnosti: IP65
- Max. dosah rádiovej komunikácie: do 2000 m
- Meranie teplôt v rozmedzí: -30°C...+70°C
- Meranie intenzity svetla v rozmedzí: 2...250 lx
Charakteristické črty:
- zašifrovaná obojsmerná rádiová komunikácia v pásme frekvencií 868 MHz (štandard AES)
- diverzifikácia prenosových kanálov – 4 kanály umožňujúce automatický výber toho, ktorý umožní prenos bez interferencie s inými signálmi v pásme frekvencií 868 MHz
- dosah rádiovej komunikácie v otvorenom priestore: do 2000 m (s ACU-220) / do 1600 m (s ACU-280)
- diaľková aktualizácia softvéru senzora
- diaľkové konfigurovanie
- LED dióda na signalizáciu
- možnosť „ECO“ umožňujúca predĺženie času práce na batérii
- kontrola stavu batérie
- puzdro odolné voči poveternostným podmienkam a vyznačujúce sa vysokou mechanickou odolnosťou
Technická špecifikácia:
| ADD-200 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Rozsah pracovných teplôt | -30°C…+70°C |
| Očakávaný čas práce batérie | 24 mesiacov |
| Maximálna spotreba prúdu | 12 mA |
| Hmotnosť | 95g |
| Pásmo frekvencií práce | 868,0 ÷ 868,6 MHz |
| Rozmery | 58 x 115 x 34 mm |
| Maximálna vlhkosť | 93±3% |
| Batéria | CR123A 3V |
| Čas spustenia | 5 s |
| Presnosť merania teploty | ±1°C |
| Spotreba prúdu v pohotovostnom stave | 20 µA |
| Trieda prostredia podľa EN50130-5 | III |
| Stupeň ochrany IP | IP65 |
| Max. dosah rádiovej komunikácie | 2km |
| Meranie teplôt v rozmedzí | -30°C...+70°C |
| Meranie intenzity svetla v rozmedzí | 2...250 lx |
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
PIR senzor pohybu Orno 360° O-OR-CR-255/B spoľahlivo monitoruje priestor zo všetkých smerov a je vhodný na stropnú povrchovú montáž. Vďaka pasívnej infračervenej technológii...
Satel Typ snímača: PIR - pasívny infračervený
Quad PIR detektor pohybu 2673- spoľahlivo zachytáva pohyb v stráženom priestore a pomáha rýchlo odhaliť neoprávnený vstup. Vďaka technológii PIR je vhodný pre zabezpečenie...
Výrobca: Dahua
Mini stropný senzor pohybu O-OR-CR-283 je praktický PIR detektor pre automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení. Ponúka 360° snímanie, montáž pod omietku do stropu a...
Satel
Stropný pohybový senzor 360° O-OR-CR-263 je kompaktný PIR senzor určený na automatické spínanie osvetlenia a iných elektrických zariadení. Vďaka 360° detekcii, povrchovej...
Satel
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
