Parkovacie senzory návod na inštaláciu

Inštalácia parkovacích senzorov na auto nie je až tak náročná, ak máte správne náradie a postupujete podľa návodu. V nasledujúcich krokoch sa dozviete, ako nainštalovať parkovacie senzory.

Náradie, ktoré budete potrebovať k inštalácii parkovacích senzorov, zahrňuje vrtáčik na vytvorenie diery, kombinovaný kliešť a skrutkovač. Ak si chcete uľahčiť prácu, môžete si zakúpiť sadu senzorov na parkovanie, ktorá obsahuje všetko potrebné náradie a kabeláž. Navyše, v našej sade senzorov je aj návod na zapojenie, ktorý vám pomôže pri inštalácii.

Postup inštalácie:

  1. Zvoľte si miesto na zadnej časti auta, kde chcete inštalovať senzory na parkovanie.
  2. S využitím vrtáčika, vytvorte dieru v zadnej nárazníku auta.
  3. Senzor umiestnite do vzniknutej diery a pevne ho upevnite pomocou skrutky.
  4. Pokračujte v inštalácii ostatných senzorov podľa požadovanej vzdialenosti a výšky.
  5. Nainštalujte hlavnú jednotku senzorov, ktorá sa pripája na kabeláž a senzory prepojí s reproduktorom alebo displejom.
  6. Umiestnite reproduktor alebo displej do auta a zapojte kabeláž.
  7. Pre skontrolovanie správnej funkčnosti, pomocou ruky alebo iného predmetu otestujte senzory na parkovanie.

Nepodceňujte dôležitosť inštalácie parkovacích senzorov. Správna inštalácia týchto senzorov vám pomôže zabrániť nehodám a poškodeniu vášho vozidla. Sada senzorov na parkovanie, ktorú ponúkame, vám ušetrí čas a zabezpečí efektívnu a bezpečnú inštaláciu parkovacích senzorov. Parkovacie senzory sú skvelým doplnkom vášho auta, ktoré vám uľahčia parkovanie a zabezpečia väčšiu bezpečnosť na cestách.

Pozri celú ponuku parkovacích senzorov

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz