Karaoke reproduktor s mikrofónom: koľko to stojí?

Máte radi, keď je na akciách dáky program? Používajte karaoke reproduktory a nedovoľte svojim priateľom sťažovať sa na nudu. Vhodný karaoke reproduktor s mikrofónom zaručí dlhé hodiny skvelej zábavy. Ak teda hľadáte takéto zariadenie, prečítajte si nášho sprievodcu, v ktorom navrhujeme, na čo sa pri kúpe karaoke reproduktora zamerať.

Karaoke reproduktor s mikrofónom

 

V tomto blogu sa dozviete:

 • Karaoke reproduktor s mikrofónom: koľko to stojí, koľko kúpiť?
 • Prečo by ste si mali kúpiť karaoke reproduktor?
 • Karaoke reproduktor pre deti
  • Karaoke mikrofón s reproduktorom - hračka pre deti
 • Čo treba zvážiť pri výbere karaoke reproduktora?
  • Karaoke reproduktor s káblovým alebo bezdrôtovým mikrofónom?
  • Karaoke reproduktor pre dva mikrofóny – oplatí sa to?
 • Aký karaoke reproduktor kúpiť?
  • Karaoke reproduktory do krčmy, baru, herne
  • Prenosný, bezdrôtový karaoke reproduktor
 • Koľko stoja karaoke sety s reproduktorom?

Prečo by ste si mali kúpiť karaoke reproduktor?

Nikto si nevie predstaviť kluby na dovolenke bez karaoke. Ide o veľmi populárnu hru, ktorá spočíva v spievaní hitov poľských či zahraničných interpretov. Dá sa robiť sólo alebo spolu s priateľmi a sprievodné emócie zostávajú v spomienkach účastníkov ešte dlho.


Moderná technológia viedla k tomu, že teraz si môžete takúto hru ľahko zorganizovať doma. Za malý peniaz si môžete kúpiť karaoke set a kedykoľvek budete chcieť pre svojich priateľov zorganizovať párty, ktorej hlavným lákadlom bude spoločné spievanie známych pesničiek. Ponuka trhu je rôznorodá, k dispozícii máte pokročilé karaoke sety či lacné modely, ktoré na občasné stretnutia s priateľmi určite stačia.

Chcete vedieť, ktorý reproduktor bude vhodný na párty? Pozrite si nášho sprievodcu >>

 

Karaoke reproduktor pre deti

Karaoke reproduktor je tiež skvelým tipom na darček pre dieťa. Umožní vám tráviť čas s rodičmi, ale aj priateľmi. Karaoke zábava bude perfektným doplnkom narodeninovej alebo sviatočnej párty.Karaoke reproduktor pre deti na hranie


Karaoke mikrofón s reproduktorom - zábava pre deti

Karaoke reproduktor pre deti sa bude líšiť v závislosti od veku dieťaťa. K dispozícii sú zariadenia vybavené LED svetlami, echo efektom či zmenou hlasu. Karaoke mikrofón s reproduktorom je v poslednej dobe veľmi obľúbeným zariadením. Je ľahký a praktický, takže ho vaše dieťa môže vziať so sebou kamkoľvek, napríklad na párty s kamarátom. Takýto mikrofón na spev s reproduktorom je možné pripojiť k akémukoľvek mobilnému zariadeniu cez Bluetooth, vďaka čomu vám umožní nielen prehrávanie hudby, ale aj nahrávanie a počúvanie skladieb.

Všetky tieto funkcie zaručujú skvelú zábavu pre najmenších. Väčšie deti si zasa vyberú Bluetooth karaoke reproduktory s bezdrôtovým mikrofónom, LED podsvietením, rádiom a AUX a USB vstupmi, ktoré poskytnú viac možností pre prehrávanie obľúbeného playlistu uloženého na rôznych typoch médií.

Čo treba zvážiť pri výbere karaoke reproduktora?

Pred kúpou karaoke reproduktora je potrebné zvážiť niekoľko aspektov. V prvom rade stojí za zváženie, ako často a za akých podmienok ho budete najčastejšie používať. Potrebujete na napájanie použiť iba vstavanú batériu v mieste, kde bude napájací zdroj? O tom, kde budete karaoke reproduktor využívať, rozhoduje aj výber výkonu zariadenia. Do malých miestností postačujú prenosné aktívne reproduktory do 10 W. Vo veľkých priestoroch a vonku sa oplatí použiť stĺpy s vyšším výkonom. Bluetooth karaoke reproduktor by mal disponovať aj funkciou nastavenia basov a výšok a tiež sadou meničov, ktoré zaistia dokonalý zvuk vašej obľúbenej hudby.Výkonné prenosné reproduktory - reproboxy >>>

Karaoke reproduktor s káblovým alebo bezdrôtovým mikrofónom?

Čo by to bol za karaoke reproduktor bez mikrofónu? Karaoke párty je predovšetkým o hudbe a speve, preto by ideálny karaoke reproduktor mal byť vybavený mikrofónom. Na trhu sú prevedenia s bezdrôtovým mikrofónom, napr. reproduktor Bluetooth Music Box Ultra a zariadenia bez mikrofónu. V závislosti od vašich potrieb, ak napájate zvukten ktory si chces kupit pouzijes sporadicky na karaoke, netreba investovat do takeho, co ma mikrofon. Nezabudnite však vyberať zariadenia s mikrofónovým vstupom. To pre prípad, že by ste si to rozmysleli. Vďaka tomu si v prípade potreby budete môcť dokúpiť a pripojiť dynamický (káblový) mikrofón, čím sa z reproduktora stane karaoke set. Takéto vybavenie s mikrofónom poslúži aj pri iných prejavoch či prezentáciách.

Karaoke reproduktor pre dva mikrofóny – oplatí sa to?

Fanúšikovia karaoke určite ocenia reproduktory, ktoré sú vybavené bezdrôtovým mikrofónom a mikrofónovým vstupom. Potom sa zábava stáva ešte zaujímavejšou, pretože môžu hrať duety. A to aj tri osoby, keď si kúpite napríklad Music Box Ultra alebo Stage One, teda vybavenie navyše vybavené dvoma zásuvkami na pripojenie dynamických mikrofónov 6,3 mm jack alebo ako v prípade modelu KM1710 vybavené dvoma bezdrôtovými mikrofónmi a jeden vstup pre káblový mikrofón. Tento karaoke reproduktor s dvoma bezdrôtovými mikrofónmi vám dáva väčšiu slobodu na pódiu.


Karaoke reproduktor s mikrofónom musí byť zábava, takže zvýšenie počtu mikrofónov môže pridať k zábave. Aj keď sa kvalita spevu pri karaoke líši, oplatí sa venovať pozornosť aj kvalite mikrofónov, najmä ich dynamike a zafarbeniu.

Aký karaoke reproduktor kúpiť?

Rozmýšľate, aký karaoke reproduktor si kúpiť? Ako už bolo spomenuté, najprv si odpovedzte na otázku, kde sa bude používať. Iné reproduktory odporúčame na domáce párty, iné do krčmy či herne.

Karaoke reproduktory do krčmy, baru, herne

V miestach, kde je veľký priestor, napríklad v krčmách, sa budú skvele hodiť reproduktory s vysokým výkonom, napríklad model Stage One vybavený dvoma aktívnymi stĺpikmi 150 W. Výkon 2x30 W. Tieto modely majú ovládací panel s množstvom funkcionalít, ako napríklad ekvalizácia zvuku, takže budú perfektné ako počas diskotéky, tak aj vtedy, keď si chcete zorganizovať karaoke. O to viac, že ​​ako sme už spomenuli, podporujú celkovo tri mikrofóny.

Prenosný, bezdrôtový karaoke reproduktor

Ak však máte záujem o mobilný karaoke reproduktor, Music Box Ultra bude perfektný. To všetko vďaka vstavanej 3000 mAh batérii, ktorá vystačí na niekoľko dlhých hodín zábavy. Takéto zariadenie môžete použiť všade tam, kde nie je napájanie zo siete, napríklad na dvore alebo pri jazere.

Koľko stoja karaoke sety s reproduktorom?

Ak chcete zorganizovať karaoke večer, reproduktor je najdôležitejšou položkou, ktorú potrebujete. V tejto príručke navrhujeme, ktoré problémy by ste mali zvážiť, aby ste si vybrali dokonalý model pre vás. Základný karaoke set s reproduktorom si môžete kúpiť za 99 PLN. Na to si však budete musieť kúpiť mikrofón, aby ste reproduktor naplno využili.

Dobrý karaoke reproduktor, taký, ktorý má všetko, čo potrebujete na prípravu perfektnej párty, si môžete kúpiť v cenovej relácii do 500 PLN. Ak investujete trochu viac, získate pokročilé zariadenie, ktoré bude fungovať takmer vo všetkých podmienkach.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz