Aký bluetooth reproduktor si vybrať ?

Hľadáte Bluetooth reproduktor, ktorý vám umožní vychutnať si obľúbené zvuky doma, na záhrade alebo na výletoch? Pozrite si, na čo sa zamerať a ako si vybrať model, ktorý splní vaše očakávania. Predstavujeme krátkeho sprievodcu a rebríček rečníkov, ktorí sa oplatí odporučiť v roku 2021.

Najlepší Bluetooth reproduktor – hodnotenie Kruger & Matz

Aký Bluetooth reproduktor kúpiť? čo je dôležité

Výber reproduktora závisí predovšetkým od toho, kde a ako ho zamýšľate používať. Nižšie sme zhromaždili najdôležitejšie tipy, ktoré vám pomôžu vybrať ten najlepší model.

 • Bluetooth reproduktor na doma alebo na cesty – na čo potrebujete prenosný reproduktor?

  Bluetooth reproduktor je mobilné príslušenstvo, s ktorým môžete bezdrôtovo prehrávať hudbu zo smartfónu alebo tabletu. Možno si ho spájate len s počúvaním hudby na pláži alebo v stane, no uisťujeme vás, že môže mať oveľa viac využití!

  V prvom rade – reproduktor úspešne využijete aj doma, so smartfónom, tabletom, notebookom či televízorom. Mobilný reproduktor úspešne nahradí aj rádio. Vďaka tomu, že je malý a nevyžaduje pripojenie k elektrickej sieti, môžete si ho vziať so sebou na terasu, do práce na záhrade, na pozemok alebo do dielne. Mobilný reproduktor poskytne dávku hudby aj počas výletov.

  Predtým, ako si vyberiete ten pre seba, premyslite si, kde ho budete používať. V domácnosti je Bluetooth reproduktor oveľa menej vystavený poškodeniu či poveternostným vplyvom. Ak však chcete, aby vás reproduktor sprevádzal všade, aj v náročných podmienkach (napríklad v dielni alebo na pláži), vyberte si model s puzdrom odolným voči nárazom a vniknutiu vody, prachu a prachu.

  Ďalším problémom je výdrž batérie. Môžete si ho kedykoľvek pohodlne dobiť doma. Ak však chcete hudbu počúvať vonku, vyberte si reproduktor, ktorý umožní aspoň 6 až 12 hodín prehrávania hudby bez potreby napájania.
 • Bluetooth reproduktor: malý alebo veľký?

  Pravidlo je jednoduché: ak ho mienite nosiť so sebou, bude lepší menší reproduktor. Ak ho plánujete prevážať v aute alebo ho používať doma, môžete investovať do väčšieho modelu. Väčšie rozmery väčšinou znamenajú aj zaujímavejšie parametre, lepšie meniče a vyššiu kvalitu zvuku.
 • Bluetooth reproduktor pre telefón, počítač, televízor alebo auto?

  Hlavným využitím reproduktora je samozrejme prehrávanie hudby zo smartfónu alebo tabletu. Ak však nie ste spokojní s kvalitou zvuku vášho notebooku alebo televízora, môžete si ju vylepšiť aj pomocou prídavného, ​​mobilného reproduktora. V aute naopak prenosný reproduktor úspešne nahradí rádio a spríjemní jazdu hudbou priamo z vášho smartfónu.
 • Bluetooth reproduktor s dlhou výdržou batérie alebo striedavým napájaním?

  Model s napájaním zo siete alebo štandardnou batériou bude fungovať všade tam, kde máte ľahký prístup k zásuvke: doma, na terase, v dielni aj v aute. Reproduktor s odolnou batériou je riešením, ktoré vám umožní vziať si obľúbenú hudbu so sebou zo zásuvky: na pláž, do stanu aj na záhradu.
 • Vodotesný a nárazuvzdorný Bluetooth reproduktor?

  Opäť - všetko závisí od vašich potrieb. Ak používate Bluetooth reproduktor iba doma alebo v aute, šanca, že vám spadne alebo navlhne, je oveľa nižšia – aj keď nie nulová. Pád alebo rozliatie kávy sa totiž môže stať kdekoľvek. Účinná ochrana reproduktora pred poškodením je však dôležitá najmä vtedy, keď ho chcete mať stále pri sebe – na pikniku, na pláži, v meste alebo v stane.


Čas na hodnotenie vašich mobilných reproduktorov. Dozviete sa, čo hľadať a aký reproduktor si vybrať v cenových reláciách do 40€, do 70€, do 80€ a do 100€. 

 

Lacný Bluetooth reproduktor do 40€ – s akými funkciami sa môžete spoľahnúť?

V prvom rade si rozoberieme možnosti reproduktorov do 40€. Dozviete sa o ich sile, dosahu Bluetooth, dobe prehrávania hudby a doplnkových funkciách.
 • Malé reproduktory Bluetooth do 40€ – aký majú výkon

  Začíname so supermobilnými a kompaktnými zariadeniami, ktoré sa ľahko zmestia do batohu alebo kabelky. Výkon reproduktora z tejto police je zvyčajne 3 až 12 W. Na počúvanie hudby doma, v aute alebo na pláži postačí.
 • Dosah Bluetooth v reproduktoroch až 40€

  Dosah reproduktora určuje maximálnu vzdialenosť, na ktorú môže zariadenie prijímať hudbu z vášho smartfónu. V prípade modelov do 40€ je to zvyčajne okolo 8-15 metrov. S takýmto reproduktorom môžete napríklad počúvať hudbu na terase počas nabíjania telefónu v neďalekej miestnosti.
 • Napájanie a čas prehrávania hudby v bezdrôtovom reproduktore až do 40€

  Ako dlho budete potrebovať jedno nabitie? Štandardne 2 až 6 hodín prehrávania vašich obľúbených skladieb. Chcete tento čas predĺžiť? Stačí znížiť hlasitosť – čím nižšia je hlasitosť, tým dlhšie si môžete vychutnávať svoje zoznamy skladieb.
 • Ďalšie funkcie v bezdrôtových reproduktoroch až do 40€?

  Chcete pohodlne telefonovať? Vstavaný mikrofón premení váš mobilný reproduktor na praktický hlasitý odposluch - s redukciou hluku! Niektoré modely z tejto police majú zabudované FM rádio. V tejto kategórii môžete počítať aj s vodeodolnosťou (väčšinou to bude trieda ochrany IPX7).
 • Najlepší bezdrôtový reproduktor do 40€ v ponuke Kruger & Matz

  Ideálne pre domácnosť, záhradu a vonku - Kruger & Matz Joy . Budete počúvať svoje obľúbené hity a rádio. Hudbu môžete posielať bezdrôtovo (pomocou modulu Bluetooth s dosahom 10 metrov), káblovo alebo z pamäťovej karty micro SD.


Pozrite si ďalšie Bluetooth reproduktory do 40€ v ponuke Kruger & Matz >>
 

Dobrý Bluetooth reproduktor do 70€ – s akými parametrami sa môžete spoľahnúť?

Je čas na ďalšiu kategóriu – teraz sa pozrieme na reproduktory v cenovej kategórii do 70€.
 • Výkon a typy ovládačov v reproduktore Bluetooth až do 70€ - s čím môžete počítať?

  Tu treba očakávať predovšetkým vyššiu kvalitu zvuku. To všetko vďaka použitiu lepších meničov s vyšším výkonom, ktoré výrazne zvyšujú možnosti zariadenia. Reproduktory v tejto cenovej kategórii ponúkajú širší tónový rozsah a lepšiu čistotu. Ale to nie je všetko.
 • Bluetooth reproduktor do 70€ odolný voči nárazom?

  Chcete mať svoj reproduktor pri sebe bez obáv z jeho poškodenia? Vyberte si reproduktor s odolným, vodotesným krytom odolným voči pádom. Keď hľadáte tento jediný model, uistite sa, že má krytie IP67. Toto označenie znamená, že zariadenie je chránené nielen proti vniknutiu vody, ale aj prachu a nečistôt. O tom sú reproduktory série Discovery 
 • Bluetooth reproduktor s rádiom do 70€

  Čo ak radi počúvate hudbu, ale niekedy radšej prepnete na svoju obľúbenú rozhlasovú stanicu? Dobrá správa: veľa reproduktorov v tejto cenovej kategórii má integrované FM rádio. Vďaka tomu bude prenosný reproduktor úspešne poskytovať prístup k aktuálnym informáciám z krajiny a sveta.
 • Batéria a nabíjanie v bezdrôtových reproduktoroch až do 70€

  Tu nájdete modely s veľmi rozdielnymi kapacitami batérií. Hodnoty zvyčajne začínajú na 1 500 mAh a dosahujú až 4 400 mAh (viac ako niektoré smartfóny!). Čo to znamená? Zvyčajne 2 až 12 hodín počúvania hudby na jedno nabitie.
 • Ďalšie funkcie v reproduktoroch až do 70€

  Reproduktory z tejto police budú ideálne na párty. Ale nielen preto, že majú vyšší výkon, hlasitosť či kapacitu batérie. S niektorými z nich môžete dokonca zorganizovať karaoke! Ak snívate o hudobných ťahaniciach s priateľmi, hľadajte reproduktor s konektorom pre mikrofón.
 • Najlepší Bluetooth reproduktor do 70€ v ponuke Kruger & Matz

  Kruger & Matz Joy XXL - to je náš favorit v tejto kategórii. Vybavený modulom Bluetooth s dosahom až 10 metrov, slotom na pamäťovú kartu micro SD a konektorom AUX. Vďaka tomu k nemu ľahko pripojíte svoj smartfón, tablet a ďalšie zariadenia a vychutnáte si skvelú kvalitu zvuku. Na svedomí to majú dva meniče - 6-palcový s výkonom 15 W a 2-palcový s výkonom 3 W. Okrem toho má zariadenie aj 2 mikrofónové vstupy - ideálne pre spievanie v duete!

Bluetooth reproduktor do 80€ – aké funkcie navyše môže mať?

Od reproduktora v tejto cenovej kategórii môžete očakávať veľa. Od skvelej kvality zvuku, cez vynikajúce meniče, až po skutočne jedinečné funkcie. Patrí medzi ne subwoofer, ktorý dodá basom hĺbku, možnosť pripojiť mikrofón a dokonca aj gitaru! Jeden reproduktor tak nahrádza celý zvukový systém a umožňuje nielen prehrávanie pripravených playlistov, ale aj nácvik vlastných skladieb.
 • Najlepší Bluetooth reproduktor do 80€ od Kruger & Matz

  V tejto kategórii môže byť len jeden šampión. Ide o model Kruger & Matz SHIELD - so subwooferom, gitarovým vstupom a bezdrôtovým karaoke mikrofónom. Skvelá voľba pre skutočných fanúšikov dobrej hudby!

Najlepší reproduktor Bluetooth do 100€ – čo môžete očakávať?

Vyberáte reproduktor z tejto kategórie? Skontrolujte, aké funkcie v ňom nájdete.
 • Výkon a typy meničov v prenosnom reproduktore do 100€ - s čím môžete počítať?

  Reproduktory z tejto police ponúkajú naozaj veľa. S čím sa môžete spoľahnúť? Napríklad výkonné 12-wattové meniče. Pre tento subwoofer a výškové reproduktory. Táto kombinácia poskytuje jedinečný hudobný zážitok. Niektoré zariadenia v tejto kategórii je navyše možné prepojiť a vytvoriť tak jedinečný bezdrôtový stereo systém.
 • Bezdrôtový reproduktor do 100€ - mobilný a vodotesný

  Potrebujete odolný bezdrôtový reproduktor, ktorý s vami udrží krok? Musí byť kompaktný a odolný voči drsným podmienkam – vodotesný, dobre chránený proti prachu a pádom? V tejto kategórii ľahko nájdete svoj ideál. Mnohé reproduktory až do 100€ ponúkajú krytie IP67, teda účinnú ochranu proti vniknutiu vody, prachu a prachu. Práve včas na pláž a kempovanie!
 • Bluetooth reproduktor ako powerbanka

  A tu sa dostávame k jednej z najzaujímavejších možností. Niektoré z mobilných reproduktorov možno s úspechom použiť aj ako powerbanku. Vďaka priestrannej batérii a vstavanému USB konektoru ľahko pripojíte svoj smartfón a dodáte mu potrebnú dávku energie. Jedným z BT reproduktorov, ktoré umožňujú nabíjanie externých zariadení, je model Kruger & Matz  Explorer + . Táto funkcia je dostupná aj pre reproduktory napájané zo siete – nielenže prehrávajú hudbu, ale umožňujú súčasne nabíjať aj iné zariadenia.
 • Dizajnový bezdrôtový reproduktor do 100€ od Kruger & Matz

  Niečo pre ucho, niečo pre oko? Očakávate nielen skvelú kvalitu zvuku, ale aj jedinečný dizajn? Vyberte Kruger & Matz Explorer . Elegantné, pútavé puzdro ukrýva mimoriadne bohaté vnútro: dva 1,5-palcové výškové reproduktory, 4-palcový subwoofer a dve pasívne membrány. Navyše je napájaný zo siete. Toto je Kruger & Matz Explorer – nikdy nekončiaci hudobný zážitok.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz