BI-02FB SILVER - Bránový panel IP, 2-užívateľský, UKEY, SIP 2.0 - BasIP
Kód: EC-31209Súvisiaci tovar
Bezdrôtový zvonček Virone TELERO AC s dosahom až 200 m je praktické riešenie pre dom aj firmu. Vďaka sieťovému napájaniu prijímača a bezbatériovému tlačidlu ponúka spoľahlivú...
Zvonček na dvere 230V O-OR-DP-VD-144/B-G je spoľahlivý drôtový elektromechanický gong s napájaním priamo zo siete 230 V / 50 Hz. Ponúka príjemný 2-tónový zvuk BIM-BAM so silou...
Bezdrôtový zvonček 17-110- je praktické riešenie pre pohodlné signalizovanie návštevy bez nutnosti ťahania káblov. Umožňuje jednoduchú inštaláciu, spoľahlivú prevádzku a...
Biele tlačidlo zvončeka s osvetlením O-OR-OE-7704/P/W je podomietkové modulové tlačidlo s orientačným osvetlením pre prehľadné použitie aj v tme. Má bezskrutkové pripojenie pre...
Domový zvonček bezdrôtový O-DB-6/B prináša jednoduchú inštaláciu bez káblov a spoľahlivý dosah signálu až do 300 m v otvorenom priestore. Vďaka učebnému systému je možné zvonček...
Podomietkové tlačidlo zvončeka O-OR-OE-7704/W značky Orno je určené na spoľahlivé ovládanie domového zvončeka. Má 1 modul, lesklé biele vyhotovenie a zapustenú montáž, takže...
Elektromechanický zvonček O-OR-DP-MR-176/B s napájaním 230 V AC je určený na povrchovú montáž v interiéri. Ponúka klasický dvojtónový zvuk DING-DONG s hlasitosťou 80 dB a...
Bezdrôtový zvonček Rebel do zásuvky s dosahom až 100 m, 48 melódiami a 4 úrovňami hlasitosti. Má napájanie zo siete 230 V, nízku spotrebu a krytie IP44, takže sa hodí aj do...
Bezdrôtový zvonček Rebel URZ3262 do zásuvky 230 V je praktické riešenie pre dom, byt aj kanceláriu. Ponúka až 48 melódií, 4 úrovne hlasitosti a dosah signálu do 100 m. Vďaka...
Domáci zvončekBezdrôtová technológia pre jednoduchú inštaláciu a použitiePrevádzka na napätí 230 V pre stabilnú funkčnosťElegantný biely dizajn, ktorý sa hodí do každého...
Podrobný popis
Vchodový panel BI-02FB Silver - BasIP
Vonkajší panel BI-02FB Silver značky BasIP je určený pre inštaláciu videovrátnika v IP technológii. Panel má 2 účastnícke tlačidlá a 1 tlačidlo typu "Concierge". BI-02FB sa vyznačuje moderným dizajnom a širokou funkčnosťou; je vybavený bezkontaktným čítačom v štandardoch Mifare a Unique a je plne integrovaný so systémom otvárania UKEY (QR kód, NFC a Bluetooth BLE). Zariadenie má možnosť plnej integrácie s akýmkoľvek bezpečnostným systémom a automatizáciou prostredníctvom otvoreného rozhrania API.
Panel podporuje aj funkciu rozpoznávania tváre.
Technické parametre:
- Typ panelu: 2-tlačidlový (+ tlačidlo "Concierge")
- Podsvietenie: áno
- Kamera: 1/4” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol nahrávania kamery: 110°
- Video kompresia: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 IR LED diód
- Rozhranie: grafické menu, webové rozhranie
- Podpora: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Bezkontaktný čítač: Mifare, Unique, UKEY (NFC/Bluetooth)
- Podpora v aplikácii: Áno, UKEY a aplikácia BasIP
- Integrácia: Wiegand-26+, Open API
- Napájanie: 12V DC, PoE
- Trieda ochrany/vzdory: IP65
- Pracovná teplota: -40° — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: strieborná
- Rozmery panelu: 158 × 379 × 49 mm
- Inštalácia: podomietková
Technická špecifikácia:
| BI-02FB Silver | |
|---|---|
| Panel | |
| Typ panelu | 2-tlačidlový |
| Technológia prenosu | TCP/IP |
| Displej | Žiadny |
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS |
| FOV | 110° (H) |
| IR osvetľovač | 6x LED dióda |
| Citlivosť | 0,01 LUX |
| Trieda ochrany | IP65 |
| Komunikácia a ovládanie | |
| Rozhranie | Grafické, Webové rozhranie |
| Softvér na obsluhu | LINK |
| Integrácia | Open API, SIP 2.0, Relé modul, Wiegand |
| Metódy autorizácie | Rozpoznávanie tváre, QR kód, PIN kód, Bezkontaktný čítač, Aplikácia BasIP, UKEY, API |
| Tlačidlo Concierge | Áno |
| Rozhranie Wiegand | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 bit |
| Režim hovoru | Full Duplex |
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník |
| Dostupné farby krytu | strieborná, zlatá, čierna |
| Celkové rozmery | 158 × 379 × 49 mm |
| Rozmery pre inštaláciu | 141 × 359 × 58 mm |
| Pracovná teplota | -40°C do 65°C |
| Napájanie | 12V, PoE |
| Spotreba energie | <6,5 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514913116 |
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokačný
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokátorový
MIWI URMET
EZVIZ
Hikvision Séria: Villa
Hikvision Série: Villa Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Výrobca: EZVIZ
EZVIZ
Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednolokátorský
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
