HP2 - Elektronický priezor s monitorom 4.3", Full HD, WiFi, 2200mAh - Ezviz
Kód: EC-32979Súvisiaci tovar
Bezdrôtové zvončekové tlačidlo O-OR-DB-KA-170PD/W v bielom vyhotovení ponúka jednoduchú inštaláciu bez káblovania a flexibilné umiestnenie takmer kdekoľvek. Vďaka napájaniu na...
Zápustné tlačidlo zvončeka ATUT v bielom prevedení je určené na podomietkovú montáž a vďaka kompaktnému dizajnu sa hodí do moderných interiérov. Ponúka spoľahlivú prevádzku pri...
Elektromechanický zvonček O-OR-DP-MR-176/GR s napájaním 230 V AC je určený pre drôtové inštalácie v interiéri, napríklad do domu, bytu alebo predajne. Ponúka klasický dvojtónový...
Tlačidlo zvončeka O-OR-OE-7504/W je podomietkové zapustené tlačidlo zo série Onyx, vhodné pre moderné interiéry. Ponúka bezkontaktné ovládanie v prevedení s 1 tlačidlom,...
Tlačidlo zvončeka O-FMS-104/P/W je určené na podomietkovú montáž a spoľahlivé ovládanie domového zvončeka v interiéri. Má osvetlenie pre lepšiu viditeľnosť, bezskrutinové...
Bezdrôtové tlačidlo zvončeka O-OR-DB-KD-177PD/W zo série TULO je praktické riešenie pre rozšírenie bezdrôtového zvončeka bez zložitej inštalácie. Funguje na batériu CR2032,...
Biely bezdrôtový zvonček na dvere O-OR-DB-KA-170/W prináša jednoduchú inštaláciu bez ťahania káblov a spoľahlivé upozornenie pri vstupe do domu alebo bytu. Ponúka 38 melódií,...
Biely zvončekový spínač Orno ToDo O-OR-OE-7204/W je praktické riešenie pre jednoduché ovládanie domového zvončeka. Vďaka povrchovej montáži sa ľahko inštaluje a hodí sa do...
Bezdrôtový zvonček O-OR-DB-FX-152 ponúka spoľahlivý dosah až 400 m, takže ho ľahko umiestnite aj vo väčšom dome či kancelárii. Vybrať si môžete z 58 melódií a nastaviť si aj...
Podrobný popis
Inteligentný priezor WiFi s LCD obrazovkou - HP2 Ezviz
HP2 je inteligentný priezor WiFi, vďaka ktorému sa budete cítiť bezpečne a iste, keďže budete mať plnú kontrolu nad tým, čo sa deje pred vašimi dverami. Je vybavený kamerou Full HD s rozlíšením 1920 x 1080, ktorá poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu, a dotykovou obrazovkou 4.3". Je vybavený lítiovou batériou s kapacitou 2200 mAh. Umožňuje diaľkové ovládanie pomocou aplikácie Ezviz.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- vysoká kvalita obrazu vďaka kamere Full HD
- 4.3-palcová obrazovka
- Lítiová batéria s kapacitou 2200 mAh (vstup typu C)
- Živý náhľad a prehrávanie nahrávok
- Diaľkové ovládanie pomocou aplikácie EZVIZ
- Wi-Fi 2,4 GHz
- Jednoduchá a bezproblémová inštalácia
Technická špecifikácia:
| HP2 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Typ zariadenia | Inteligentný priezor |
| Rozlíšenie kamery | 1920 x 1080(Full HD) |
| Uhol zobrazenia kamery | 146° |
| Uhlopriečka obrazovky | 4.3" |
| Typ obrazovky | dotyková |
| WiFi | Áno |
| Živý náhľad | Áno, aplikácia Ezviz |
| Kapacita batérie | 2200 mAh |
| Konektor | USB-C |
| Hrúbka dverí | od 35 do 105 mm |
| Montážny otvor | od 14 do 26 mm |
| Rozmery | 32 x 32 x 42.6mm |
| Hmotnosť | 190g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 6941545633954 |
| Hmotnost: | 190g |
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednobytový
BCS Line
Revizoom
EZVIZ
BasIP
BasIP
Výrobca: Dahua
Revizoom Typ videovrátnika: Jednolokátorský
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V roku 2013 bola vytvorená značka EZVIZ, aby vložili technológiu do každej domácnosti – to znamená, že vytvárajú ľahko použiteľné zariadenia inteligentnej domácnosti, ktoré poskytujú vizuálnu ochranu a hmatateľnú radosť každej rodine. Od prvého dňa s nadšením vyvíjajú nové generácie produktov pre inteligentnú domácnosť, ktoré zjednodušujú a automatizujú váš domáci zážitok.
