RHT-RN - Snímač teploty a vlhkosti, drôtový - ROPAM
Kód: EC-30972Súvisiaci tovar
Ropam
Výrobca: Ropam
Ropam
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE20 na zabudovanie do podhľadu s detekciou 360° a dosahom až 6 m. Umožňuje nastaviť čas svietenia od 10 sekúnd do 7 minút aj citlivosť svetla...
Satel
Zapustený 360° PIR senzor O-OR-CR-223 spoľahlivo sníma pohyb v celom priestore a je ideálny na stropnú montáž. Pasívna infračervená detekcia s nastaviteľnou citlivosťou na...
Nástenný PIR senzor pohybu a zvuku s mikrofónom na automatické spínanie osvetlenia. Detekuje pohyb do 9 m so záberom 160°, má nastaviteľný čas zopnutia 10 sekúnd až 7 minút a...
Podrobný popis
Snímač teploty a vlhkosti, káblový - ROPAM
RHT-RN je snímač teploty a vlhkosti. Určený na spoluprácu s ústredňami série NeoGSM-IP-64. Komunikuje s ústredňou na základe komunikačnej zbernice RopamNET. Hlavným použitím zariadenia je kontrola klímy v miestnostiach. Modul by mal byť používaný v podmienkach normálnej vlhkosti vzduchu (RH=90% maximálna bez kondenzácie) a v teplote od -10°C do +55°C. Snímač je založený na kalibrovanom, digitálnom prevodníku teploty a vlhkosti vzduchu.
Technická špecifikácia
| RHT-RN | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Rozsah merania teploty | -20°C do +80°C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0-100% RH (bez kondenzácie) |
| Optická signalizácia prevádzky | Áno |
| Komunikácia | Zbernica RopamNET (-RN) do 1200m |
| Napájanie | 12V DC zo zbernice RopamNET |
| Odber prúdu | 25-30 mA |
| Kryt | ABS, biela |
| Montáž | Nástenný |
| Rozmery | 80 x 80 x 25 mm |
PIR senzor pohybu O-OR-CR-254/W spoľahlivo sníma pohyb v rozsahu 360°/180° a je určený na vonkajšie použitie. Vďaka krytiu IP65 odolá prachu aj dažďu, takže sa hodí na fasádu,...
Plochý pohybový senzor IP20 O-OR-CR-280 s mikrovlnnou detekciou a uhlom záberu 360°/180° spoľahlivo zaznamená pohyb v miestnosti. Vďaka povrchovej montáži na strop alebo stenu,...
Genevo
Paradox
Mini stropný senzor pohybu O-OR-CR-283 je praktický PIR detektor pre automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení. Ponúka 360° snímanie, montáž pod omietku do stropu a...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívny infračervený
Satel
PIR senzor pohybu Orno 360° O-OR-CR-255/B spoľahlivo monitoruje priestor zo všetkých smerov a je vhodný na stropnú povrchovú montáž. Vďaka pasívnej infračervenej technológii...
Pohybový senzor Orno O-OR-CR-262/W s detekčným uhlom 220° je určený na automatické ovládanie osvetlenia v exteriéri. Vďaka krytiu IP65 spoľahlivo funguje aj vo vonkajšom...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
