RHT-AQ-RN - Snímač teploty, vlhkosti a kvality vzduchu, káblový - ROPAM
Kód: EC-29091Súvisiaci tovar
Ropam
Výrobca: Ropam
Ropam
Satel
PIR senzor pohybu Orno O-OR-CR-203/W je stropný detektor s uhlom snímania 360°, ktorý spoľahlivo zaznamená pohyb v celej miestnosti. Vďaka pasívnej infračervenej technológii PIR...
Paradox
Satel Typ senzora: PIR - Pasívne infračervené
Výrobca: Vidicon
Podrobný popis
Senzor teploty, vlhkosti a kvality vzduchu - ROPAM
RHT-AQ-RN je senzor teploty, vlhkosti a kvality vzduchu. Má senzor úrovne oxidu uhličitého a prchavých organických zlúčenín. Meranie CO2 a TVOC umožňuje posúdiť kvalitu vzduchu alebo regulovať ventiláciu v obytných priestoroch. Je určený pre spoluprácu s centrálami série NeoGSM-IP-64. Komunikuje s centrálou na základe komunikačnej zbernice RopamNET. Hlavné využitie zariadenia je kontrola klímy v miestnostiach a kontrola kvality vzduchu. Modul by mal byť používaný v podmienkach normálnej vlhkosti vzduchu (RH=90% maximálne bez kondenzácie) a v teplote v rozsahu -10°C do +55°C. Senzor je založený na kalibrovanom, digitálnom prevodníku teploty a vlhkosti vzduchu a digitálnom prevodníku CO2 a TVOC.
Technická špecifikácia
| RHT-AQ-RN | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Rozsah merania koncentrácie CO2 | 400 - 6000 ppm |
| Rozsah merania koncentrácie TVOC | 0 - 3000 ppb |
| Rozsah merania teploty | -20°C do +80°C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0-100% RH (bez kondenzácie) |
| Optická signalizácia fungovania | Áno |
| Komunikácia | Zbernica RopamNET (-RN) do 1200m |
| Napájanie | 12V DC zo zbernice RopamNET |
| Odber prúdu | 35-40 mA |
| Kryt | ABS, biela |
| Montáž | Na povrch |
| Rozmery | 80 x 80 x 25 mm |
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálny
Mikrovlnný senzor s DIP prepínačom O-OR-CR-282 je kompaktné riešenie pre automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení. Ponúka detekciu pohybu v rozsahu 360° s...
PIR pohybový senzor O-OR-CR-236/W s detekciou v rozsahu 180° spoľahlivo zachytí pohyb v interiéri aj exteriéri. Vďaka krytiu IP65 je odolný voči prachu a striekajúcej vode,...
PIR pohybový senzor 360° O-OR-CR-224 od značky Orno je praktické riešenie pre automatické snímanie pohybu v interiéri. Vďaka trom detektorom a 360° záberu spoľahlivo monitoruje...
Satel
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálne
Satel
PIR pohybový senzor O-OR-CR-277/B s pripojením Wi?Fi a platformou TUYA Smart spoľahlivo deteguje pohyb a podľa potreby zapne osvetlenie. Má nastaviteľný uhol snímania 180°,...
Risco
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
