Gélové batérie 4V

Gélové batérie 4V sú vynikajúcou voľbou pre aplikácie s nízkym príkonom. Patria sem aj batérie do motorky, ktoré môžu byť olovené kyselinové alebo lítium-iónové.

#ShowMore#

Gélové batérie 4V sú malé a ľahké, a preto sa často používajú v rôznych spotrebičoch s nízkym príkonom. Patria sem aj batérie do motorky, ktoré môžu byť buď olovené kyselinové batérie alebo lítium-iónové batérie. Olovené kyselinové batérie sú tradičným typom batérií a sú cenovo dostupnejšie, kým lítium-iónové batérie sú výkonnejšie a majú dlhšiu životnosť.

Okrem toho, existujú aj iné typy gélových batérií, ako sú gélové batérie 6V a 12V. Gélové batérie 6V a 12V majú väčšiu kapacitu ako gélové batérie 4V a sú vhodnejšie pre aplikácie s vyšším príkonom, ako sú napríklad solárne systémy a záložné zdroje.

Jednou z najväčších výhod gélových batérií je ich vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť. Gélové batérie majú špeciálnu konštrukciu, ktorá zaručuje minimálne straty energie a minimálnu náchylnosť k vytečeniu. Toto robí z gélových batérií ideálnu voľbu pre aplikácie, kde je potrebná stabilná a spoľahlivá výkonnosť.

Gélové batérie 4V sú vynikajúcou voľbou pre aplikácie s nízkym príkonom. Patria sem aj batérie do motorky, ktoré môžu byť olovené kyselinové alebo lítium-iónové. Okrem toho, existujú aj iné typy gélových batérií, ako sú gélové batérie 6V a 12V, ktoré majú väčšiu kapacitu a sú vhodnejšie pre aplikácie s vyšším príkonom. Všetky gélové batérie majú vynikajúcu výkonnosť a spoľahlivosť, čo z nich robí jednu z najlepších voľieb pre mnoho aplikácií.

Najpredávanejšie

Gélová batéria 4V 4,9Ah BAT0271
Gélová batéria 4V 4,9Ah BAT0271
Vypredané
Kód: L-BAT0271
 
€6,39
(€5,33 bez DPH)
1 položiek celkom
Gélová batéria 4V 4,9Ah BAT0271
€5,33 bez DPH
€6,39

Gélová batéria 4V - 4,9Ah

Kód: L-BAT0271
Platba kartou
Bezpečná platba kartou
U nás sa nemusíte báť platiť kartou. Vaše údaje starostlivo chránime a nikomu neposkytujeme.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Starostlivo a rýchlo zabalíme Vašu objednávku.
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Vždy odpovieme na Vaše otázky a ochotne Vám pomôžeme
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz