FS121 - Alarmová sada s 12 detektormi dymu XS01-M + Centrálna SBS50 - X-Sense
Kód: EC-18290PGSúvisiaci tovar
X-Sense
Mikrovlnný pohybový senzor O-OR-CR-269 je spoľahlivé riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka vysokofrekvenčnej detekcii s nastaviteľnou citlivosťou a...
Výrobca: Vidicon
Mikrovlnný pohybový senzor O-OR-CR-278 so snímaním v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení s príkonom až 1200 W. Ponúka nastavenie...
Genevo
Stropný pohybový senzor 360° 71-592- je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka detekcii pohybu v celom 360° rozsahu poskytuje spoľahlivé a...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívny infračervený
Výrobca: Genevo
Satel
Podrobný popis
Súprava alarmu s 12 dymovými čidlami FS61 - X-Sense
Súprava FS121 značky X-Sense je mimoriadne jednoduchý, no zároveň účinný domáci protipožiarny systém, založený na 12 dymových čidlách XS01-M.
WiFi brána v súprave umožňuje komunikáciu s bezdrôtovou sieťou a ovládanie kamery pomocou mobilnej aplikácie X-Sense Home Security, ktorá výrazne uľahčuje konfiguráciu a prevádzku systému detekcie dymu.
Systém FS121 možno rozšíriť maximálne na 50 prvkov.
Technické parametre
- Typ zariadenia: Súprava alarmu s dymovými čidlami
- Čidlá v súprave: XS01-M (x12)
- Typ čidla: fotoelektrický
- Maximálny počet pripojených zariadení: 50
- Podpora v aplikácii: Áno - X-Sense Home Security.
- Hlasitosť alarmu: 100dB
- Štandard WiFi: IEEE 802.11b/g/n
- Pásmo: 2.4 GHz
- Relatívna vlhkosť počas prevádzky: 85% RH (bez kondenzácie)
- Prevádzková teplota: od 4,4°C do 37,8°C)
- Dosah pripojenia (na voľnom priestranstve): 600 m
- Napájanie: 5.0V - 1.0 A
| FS121 | |
|---|---|
| WiFi brána | |
| Model | FS121 |
| Počet čidiel v súprave | 12 |
| Relatívna vlhkosť počas prevádzky | 85% RH (bez kondenzácie) |
| WiFi pásmo | 2.4 GHz |
| Štandard WiFi | EEE 802.11b/g/n |
| Prevádzková frekvencia | EU:868.0-868.6 MHz |
| Aplikácia | X-Sense Home Security (Android, iOS) |
| Maximálny počet pripojených zariadení | 50 |
| Prevádzková teplota | 4,4–37,8°C) |
| Dosah pripojenia na voľnom priestranstve | 600m |
| Napájanie | Vstup: 100-240 V AC 50/60 Hz; Výstup: 5.0V- 1.0 A |
| Napájací adaptér | v súprave |
Stropný PIR senzor 360° O-OR-CR-241 je praktické riešenie na automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka pasívnej infračervenej detekcii a kruhovému záberu 360°...
Satel
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE19 s detekciou v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia. Ponúka dosah detekcie do 6 m, nastaviteľný čas svietenia 10...
Satel
Detektor pohybu 2381- je spoľahlivé riešenie na automatické spínanie osvetlenia alebo iných zariadení pri zaznamenaní pohybu. Pomáha zvýšiť komfort, šetriť energiu a zlepšiť...
Pohybový senzor 360 O-OR-CR-267 je stropný PIR senzor určený na podomietkovú montáž do sadrokartónových a podhľadových stropov. Spoľahlivo sníma pohyb v celom priestore vďaka...
PIR senzor pohybu O-OR-CR-271/B s 360° detekciou a tromi snímačmi zabezpečí presné snímanie pohybu v interiéri. Vďaka pasívnej infračervenej technológii PIR, nastaviteľnej...
Quad PIR detektor pohybu 2673- spoľahlivo zachytáva pohyb v stráženom priestore a pomáha rýchlo odhaliť neoprávnený vstup. Vďaka technológii PIR je vhodný pre zabezpečenie...
Vonkajší pohybový senzor Orno O-OR-CR-264 s detekciou v rozsahu 360° automaticky spína osvetlenie alebo iné elektrické zariadenia. Vďaka krytiu IP65 je vhodný na vonkajšie...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
