FHX3 - Sada alarmov na 3 teplotné senzory XH02-M + Centrála SBS50 - X-Sense
Kód: EC-18296ADSúvisiaci tovar
X-Sense
X-Sense
PIR pohybový senzor Orno O-OR-CR-204/B s detekciou v uhle 180° je určený na spoľahlivé spínanie osvetlenia pri pohybe. Vďaka nastaviteľnej citlivosti na svetlo a dobe zopnutia...
SenzorPokrytie pohybu v 360° rozsahu.Umiestnenie na strop pre optimálnu detekciu.Použitie mikrovlnnej technológie na presnú detekciu.Ideálne pre zabezpečenie a úsporu energie v...
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálne
Snímač pohybu 71-594- v bielom prevedení spoľahlivo zachytí pohyb a automaticky zapne osvetlenie alebo iné pripojené zariadenie. Praktické riešenie pre chodby, vstupy, schodiská...
Genevo
PIR senzor pohybu 360° O-OR-CR-241/B s pasívnou infračervenou detekciou spoľahlivo zachytí pohyb v celom priestore. Je určený na stropnú povrchovú montáž, má nastaviteľnú...
Nástenný PIR senzor pohybu a zvuku s mikrofónom na automatické spínanie osvetlenia. Detekuje pohyb do 9 m so záberom 160°, má nastaviteľný čas zopnutia 10 sekúnd až 7 minút a...
Podrobný popis
Súprava alarmu s 3 teplotnými senzormi FHX3 - X-Sense
Súprava FHX3 značky X-Sense je mimoriadne jednoduchý a zároveň účinný domáci protipožiarny systém, založený na 3 teplotných senzoroch XH02-M.
WiFi brána v súprave umožňuje komunikáciu s bezdrôtovou sieťou a obsluhu kamery prostredníctvom mobilnej aplikácie X-Sense Home Security, ktorá významne uľahčuje konfiguráciu a obsluhu systému.
Systém FHX3 je možné rozšíriť na maximálne 50 prvkov.
Technické parametre
- Typ zariadenia: Alarmová súprava s termickými senzormi Termistor NTC
- Typ senzoru: Termický
- Senzory v súprave: XH02-M
- Maximálny počet pripojených zariadení: 50
- Podpora v aplikácii: Áno - X-Sense Home Security.
- Hlasitosť alarmu: 85dB
- Štandard WiFi: IEEE 802.11b/g/n
- Pásmo: 2.4 GHz
- Relatívna vlhkosť počas prevádzky: 85% RH (bez kondenzácie)
- Pracovná teplota: od 4,4°C do 37,8°C
- Dosah pripojenia (v otvorenom priestore): 500 m
- Napájanie: 5.0V - 1.0 A
| FHX3 | |
|---|---|
| WiFi brána | |
| Model | FHX3 |
| Počet senzorov v súprave | 3 |
| Relatívna vlhkosť počas prevádzky | 85% RH (bez kondenzácie) |
| Pásmo WiFi | 2.4 GHz |
| Štandard WiFi | EEE 802.11b/g/n |
| Pracovná frekvencia | EU:868.0-868.6 MHz |
| Aplikácia | X-Sense Home Security (Android, iOS) |
| Maximálny počet pripojených zariadení | 50 |
| Pracovná teplota | 4,4–37,8°C |
| Dosah pripojenia v otvorenom priestore | 500m |
| Napájanie | Input: 100-240 V AC 50/60 Hz; Output: 5.0V- 1.0 A |
| Napájací adaptér | v súprave |
Satel
SenzorDisponuje tromi detektormi pre dôkladné pokrytie priestoru.Inštalácia je jednoduchá a rýchla bez potreby zložitého nastavovania.Vhodný pre vnútorné prostredie s krytím...
Senzor pohybu 240° O-OR-CR-289/B od značky Orno spoľahlivo automaticky zapne osvetlenie pri zaznamenaní pohybu. Vďaka dosahu až 14 m, nastaviteľnej citlivosti na svetlo a...
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE19 s detekciou v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia. Ponúka dosah detekcie do 6 m, nastaviteľný čas svietenia 10...
Senzor pohybu 71-595- v čiernom prevedení spoľahlivo deteguje pohyb a automaticky spúšťa pripojené osvetlenie alebo iné zariadenia. Pomáha zvýšiť komfort, bezpečnosť aj úsporu...
Satel
Zapustený 360° PIR senzor O-OR-CR-223 spoľahlivo sníma pohyb v celom priestore a je ideálny na stropnú montáž. Pasívna infračervená detekcia s nastaviteľnou citlivosťou na...
Mikrovlnný pohybový senzor O-OR-CR-269 je spoľahlivé riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka vysokofrekvenčnej detekcii s nastaviteľnou citlivosťou a...
Výrobca: Genevo
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
