Smoothie mixér – 5 dôvodov, prečo by ste ho mali mať

Osobný mixér – dôvody, prečo by ste ho mali mať

Bez ohľadu na to, koľko času strávite v kuchyni, skôr či neskôr príde moment, kedy prídete na tento správny a konečný záver: „Mohol by som použiť mixér“. Okrem štandardných úloh, na ktoré ho budete potrebovať, ako je sekanie, strúhanie, mixovanie, strúhanie atď., sme pre vás pripravili niečo navyše – päť ďalších dôvodov, prečo si vybrať smoothie mixér TSA3538 od Teesa.Dôvod 1: Sila!

Ako prezentovať silu nášho mixéra ? Uznávame, že 20 000 otáčok za minútu je jednoducho... veľa! Počet otáčok má pozitívny vplyv na rýchlosť prístroja a prípravu kokteilov, pást, hummusu a všetkého, čo si len viete predstaviť. Otáčky v kombinácii s výkonom 600 W (čo sa dá prirovnať k výkonu motora športového motocykla!) si hravo poradí so strúhaním a strúhaním aj tvrdších surovín.Dôvod 2: Chladiaca kazeta

Prívlastok „smoothie“ v názve nášho mixéra nie je náhoda. Zariadenie je vybavené špeciálnou chladiacou kartušou, ktorá poslúži najmä v letných horúčavách a ktorú si zamilujú všetci ľudia, ktorí majú radi studené koktaily. Vložku treba naplniť vodou (po vyznačenú maximálnu hladinu), zaskrutkovať a vložiť na niekoľko hodín do mrazničky. Po vybratí ho stačí položiť na vnútornú stranu horného viečka pohára, čím dlhšie udržíte nízku teplotu pripravovaného nápoja. smoothie mixér s náplňou je jednoduchý a funkčný gadget, ktorý sa rýchlo ukáže ako nenahraditeľný.Dôvod 3: Transportný uzáver

Ostaňme pri téme personalizácie – vytvorením svojho obľúbeného nápoja (koktail, džús, pena, smoothie atď.) z vašich obľúbených ingrediencií (tu aj úplná sloboda) máte k dispozícii pohodlný a priestranný hrnček. Pojme až 600 ml nápoja, navyše v sade nájdete špeciálny obal na prepravu. Použite ho ako uzáver na hlavný hrnček, vďaka ktorému si ho môžete vziať kamkoľvek budete chcieť: do práce, do školy, na prechádzku alebo na tréning.

 

Pozrite si naše recepty na najlepšie koktaily, ktoré si môžete pripraviť pomocou smoothie mixéra >>


Dôvod 4: Dva poháre zadarmo

Za zmienku určite stojí aj ďalší charakteristický znak nášho smoothie mixéra - dve šálky, dostupné v súprave. Toto je vlastne ďalšie, zaujímavé využitie nášho mixéra, vďaka ktorému môžete:

  1. Pripravte si akýkoľvek nápoj a podajte priateľovi/kolegovi v práci.
  2. Urobte svojej polovičke radosť a pripravte jej obľúbený koktail do práce.
  3. Využite možnosť pripraviť si dvojitú porciu so sebou len pre seba. ????

Dôvod 5: Jednoduchá obsluha

Ako hovoria Angličania: „last but not least“ je dôvod súvisiaci s jednoduchosťou používania. V súlade so životným mottom samotného Keanu Reevesa – „keep it simple“ je náš smoothie mixér mimoriadne jednoduchý na používanie, čo je vidieť aj na dizajne prístroja.bez zbytočných komplikácií.Ďalší dôvod: bezpečnosť

Nakoniec stojí za zmienku aj bezpečnosť spojená s materiálom, z ktorého je nádoba mixéra vyrobená . Materiál s názvom Tritan neobsahuje žiadne škodlivé zlúčeniny (tzv. bisfenoly), ktoré by mohli mať nepriaznivý vplyv na užívateľov. Ďalšími výhodami tohto materiálu je aj mimoriadna odolnosť voči pádom a poškriabaniu, ktoré môžu vzniknúť napríklad pri častom prevoze hrnčeka alebo pri častom umývaní riadu v umývačke riadu.


Odporúčame vám otestovať náš smoothie mixér . Overte si jeho možnosti v praxi a do nášho zoznamu si určite pridáte aj svoje dôvody.Chceli by ste sa dozvedieť viac o osobnom mixéri TSA3538? Kliknite >> TU <<.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz