BCS-V-EIP28FSR3-AI2 - Kupolová IP kamera 8Mpx, 2.8mm, IR30 - BCS VIEW
Kód: EC-31036Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kopulová kamera BCS-V-EIP28FSR3-AI2 - BCS View
Kamera BCS-V-EIP28FSR3-AI2 je vynikajúcou voľbou pre systémy, kde funkčnosť a vysoká kvalita obrazu musí byť kombinovaná s odolnosťou voči vonkajším faktorom. Skvelo sa osvedčí v objektoch ako nákupné centrá, priemyselné objekty, železničné stanice, autobusové stanice, atď. Dedikovaná pre prácu vo vonkajších systémoch IP monitoringu kamera zo série BCS View bola vybavená krytím IP67, ktoré ju chráni pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.
Technické parametre:
- Snímač: 1/2'' PS CMOS
- Rozlíšenie: 3840 x 2160 (8Mpx)
- Objektív: 2.8mm
- IR osvetľovač: Do 30 m
- Mechanický infračervený filter (ICR): ÁNO
- Komprimácia obrazu: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264
- Funkcie: Deň/noc, NR, TrueWDR, AGC, AWB, AES, BLC, ROI, HLC, Zóny súkromia
- Slot na SD kartu: ÁNO
- Třída těsnosti: IP67
- Napájanie: 12 V DC, PoE 802.3af
- Rozmery: 138.3 × 125 mm
Technická špecifikácia:
| BCS-V-EIP28FSR3-AI2 | |
|---|---|
| Kamera | |
| Snímač | 1/2” 8Mpx CMOS |
| Štandard prenosu | IP |
| Max. rozlíšenie | 8Mpx @3840(H) × 2160(V) |
| Citlivosť | Farba: 0.009 Lux @(F1.2, AGC zap.), 0.016 Lux@(F1.6, AGC zap.), Č/B:0Lux |
| Objektív | 2.8mm |
| Uhol záznamu (horizontálne) | uhol pohľadu H: 102°, V: 55° |
| IR osvetľovač | |
| Dosah IR | do 30m |
| Komprimácia obrazu | |
| Video komprimácia |
|
| Obraz | |
| Hlavný prúd - max. počet snímok | 50Hz: 20fps (3840×2160), 25fps (3072×1728, 2560×1440, 1920×1080, 1280×720) 60Hz: 20fps (3840×2160), 30fps (3072×1728, 2560×1440, 1920×1080, 1280×720) |
| Pomocný prúd - max. počet snímok | 50Hz: 25fps (640×480, 640×360, 320×240) 60Hz: 30fps (640×480, 640×360, 320×240) |
| Funkcie obrazu | AGC, AES, AWB, BLC, HLC, True-WDR(120dB), ROI, 3D DNR |
| Režim deň/noc | Mechanický filter ICR |
| Sieť | |
| Sieťové rozhranie | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Sieťové protokoly | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, |
| Vybrané funkcie | Detekcia pohybu, masky súkromia, vandaluvzdorná (IK10), , slot na kartu microSD, inteligentné funkcie |
| Počet používateľov / hostiteľov |
|
| Softvér | Vstavaný webový servis, kompatibilita s BCS-NVR, CMS (BCS Manager), mobilná aplikácia BCS (iOS, android), P2P, Onvif |
| Všeobecné | |
| Lokálna archivácia | Vstavaný slot pre karty microSD/SDHC/SDXC , do 128 GB |
| Audio | 1 vstup a 1 výstup |
| V/V alarmové | 1 vstup a 1 výstup |
| Napájanie |
|
| Spotreba energie | <7.5W |
| Materiál | kov |
| Třída těsnosti | IP67 |
| Prevádzková teplota / Prípustná vlhkosť |
|
| Rozmery | 138.3 × 125 mm |
| Hmotnosť | 0,7kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP kamery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0,7kg |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
