BCS-PAN1702S-S - Dvojitý systém bránová stanica 1-rodinná IP, TCP/IP/SIP, IP65, IK07 - BCS Line
Kód: EC-17169JOSúvisiaci tovar
Domový zvonček na 230V biely O-OR-DP-MR-176/W je elektromechanický drôtový zvonček s príjemným dvojtónovým zvukom DING-DONG. Vďaka povrchovej montáži sa jednoducho inštaluje a...
Zvončekové tlačidlo IP44 O-OR-OE-7104/B je určené na povrchovú montáž a spoľahlivé ovládanie domáceho zvončeka vo vonkajšom prostredí. Krytie IP44 poskytuje ochranu proti...
Zapustené tlačidlo zvončeka Onyx v čiernom matnom vyhotovení je určené pre podomietkovú montáž do modulového elektroinštalačného systému. Ponúka spoľahlivý bezstratový chod ako...
Biely zvončekový spínač Orno ToDo O-OR-OE-7204/W je praktické riešenie pre jednoduché ovládanie domového zvončeka. Vďaka povrchovej montáži sa ľahko inštaluje a hodí sa do...
Bezdrôtový zvonček 17-102- prináša pohodlné a spoľahlivé upozornenie na návštevu bez zbytočného ťahania káblov. Je praktickým riešením pre dom, byt aj chatu a uľahčí komunikáciu...
Biele tlačidlo zvončeka s osvetlením O-OR-OE-7704/P/W je podomietkové modulové tlačidlo s orientačným osvetlením pre prehľadné použitie aj v tme. Má bezskrutkové pripojenie pre...
Bezdrôtové zvončekové tlačidlo O-OR-DB-KA-170PD/W v bielom vyhotovení ponúka jednoduchú inštaláciu bez káblovania a flexibilné umiestnenie takmer kdekoľvek. Vďaka napájaniu na...
Bezdrôtový zvonček čierny 17-105- je praktické a spoľahlivé riešenie pre dom, byt aj kanceláriu. Umožní pohodlné upozornenie na návštevu bez zložitej inštalácie a zbytočného...
Zapustené tlačidlo zvončeka Pearl O-OR-OE-7704/G v striebornom prevedení je určené na podomietkovú montáž do modulového elektroinštalačného systému. Ponúka spoľahlivý zopínací...
Zvonček 230V biely O-OR-DP-VD-144/W je spoľahlivý elektromechanický zvonček na priame napájanie zo siete 230 V~, 50 Hz, takže nevyžaduje batérie. Ponúka hlasitosť 85 dB a...
Podrobný popis
BCS-PAN1702S-S - Dvojsystémová bránová stanica 1-rodinná - BCS Line
BCS-PAN1702S-S je dvojsystémová bránová stanica pre jednu rodinu od spoločnosti BCS. Určená je pre systémy IP alebo 2-drôtové (na výber). Obsahuje snímač 1/2.5" CMOS s rozlíšením 720p a objektív typu fisheye 1.9 mm. Je možné ju montovať pod omietku alebo na povrch pomocou dedikovanej skrinky (dostupná samostatne). Napájaná je 48V DC alebo PoE 802.3at.
Technické parametre:
- Snímač:1/2.5" CMOS
- Rozlíšenie: 720p
- Objektív: 1.9mm
- Uhol pohľadu: 168.6°(horizontálne)
- IR osvetlenie: Áno, zabudované automatické
- Zabudovaný reproduktor: Áno
- Zabudovaný mikrofón: Áno
- Diaľkové ovládanie: mobilná aplikácia
- Dva systémy: Áno, IP a 2-drôtový
- Podporované protokoly: TCP/IP/SIP
- Montáž: na povrch alebo pod omietku
- Trieda ochrany: IP65
- Trieda mechanickej odolnosti: IK07
- Napájanie: 48V DC alebo PoE 802.3at
- Rozmery: 130 × 96 × 28.5 mm
Technická špecifikácia:
| BCS-PAN1702S-S | |
|---|---|
| Video | |
| Systém | IP, 2-drôtový |
| Kamera | 1/2.5" CMOS |
| Objektív | 1.9 mm, fisheye |
| Rozlíšenie | 720p |
| IR osvetlenie | áno, zabudované automatické |
| Uhol pohľadu | 168.6°(horizontálne) |
| Audio | |
| Komunikácia | Obojsmerná hlasová |
| Záznam zvuku | Mikrofón - zabudovaný, viac-smerný |
| Výstup zvuku | Reproduktor - zabudovaný |
| Všeobecné | |
| Trieda ochrany | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti | IK07 |
| Materiál | Hliník |
| Diaľkové ovládanie | Mobilná aplikácia, Web Service |
| Podporované protokoly | TCP/IP/SIP |
| Menu | Jazyk Poľský, Anglický |
| Napájanie v režime IP | PoE 802.3 at/af/pasívne alebo 48VDC |
| Napájanie v 2-drôtovom režime | Napájanie v režime 2-wire: cez 2-drôtovú zbernicu a adaptér BCS-ADIP-II/-III, spolu s napájačom BCS-ZA4815 |
| Montáž | na povrch alebo pod omietku |
| Rozmery | 130 × 96 × 28.5 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5904890703827 |
| Položka bola vypredaná… | |
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Revizoom Typ videovrátnika: Jednobytný
BasIP
Revizoom
Hikvision Séria: Villa
BasIP
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokačný
Ochranná clona na videovrátnik O-OR-DOM-DN-2 spoľahlivo chráni vonkajšiu stanicu pred dažďom a nepriaznivým počasím. Je určená na povrchovú montáž, vďaka čomu sa jednoducho...
BasIP
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
