AZS-8P - Oddelovač napájania pre poplachové senzory triedy S - EWIMAR
Kód: EC-25182Súvisiaci tovar
PIR senzor 180° IP65 Orno spoľahlivo stráži vonkajší priestor a automaticky spína osvetlenie pri zaznamenaní pohybu. Vďaka širokému detekčnému uhlu 180°, dosahu až 12 m a...
Risco
Mini stropný senzor pohybu O-OR-CR-283 je praktický PIR detektor pre automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení. Ponúka 360° snímanie, montáž pod omietku do stropu a...
Výrobca: Genevo
Výrobca: Genevo
Genevo
Výrobca: Dahua
Satel
Pohybový senzorový vypínač pre LED pásy O-AD-TL-6497/S-R prináša pohodlné bezdotykové ovládanie osvetlenia pomocou PIR senzora. Po zaznamenaní pohybu automaticky zapne LED pás a...
Paradox
Podrobný popis
Oddelovač napájania pre alarmové snímače triedy S, AZS-8P - EWIMAR
AZS-8P je prepäťová ochrana, ktorej úlohou je zabezpečiť efektívnu a bezúdržbovú separáciu napájania alarmových snímačov v systémoch triedy S. Zariadenie využíva super rýchle poistky MOSFET, vďaka čomu skrat v napájaní na jednom zo snímačov spôsobí odpojenie len jedného obvodu v čase 1uS, bez toho, aby zaťažovalo napájací zdroj alarmovej ústredne, a môže trvať neobmedzene dlho. Napájanie sa obnoví okamžite po zaniknutí skrat v obvode bez potreby akejkoľvek údržby. Prúdová kapacita je 100mA. V závislosti od celkovej spotreby prúdu je táto hodnota dostatočná na napájanie viacerých snímačov. Zariadenie má zabudované diódy, ktoré signalizujú stav poruchy a umožňujú čítať stav napájania každého kanála. Pri výskyte skratu v obvode sa rozsvietia červené diódy. Naopak, zelené signalizujú prítomnosť napätia na jednotlivých kanáloch. Predvolene sú tieto diódy zhasnuté, aby sa nevytváralo ďalšie zaťaženie pre napájací zdroj / batériu. Pomocou testovacieho tlačidla ich možno dočasne zapnúť. Diódy sa môžu zapnúť natrvalo pomocou prepojky.
AZS-8P - Oddelenie okruhov napájacieho zdroja pohybových snímačov
Technická špecifikácia
| AZS-8P | |
|---|---|
| Napájacie okruhy | |
| Počet ochranných dráh | 8 |
| Vstupný / výstupný konektor | skrutkový |
| Signalizácia skratu | LED diódy - červené |
| Signalizácia napätia | LED diódy - zelené |
| Zapínanie LED | Len zelené - tlačidlo / prepojka |
| Doba odozvy poistky | 100mA |
| Hysterezis poistky | 1mA |
| Doba zapínania / vypínania poistky | 1µS |
| Sériový odpor | 10 / líniu |
| Všeobecné | |
| Použitie | Vo vnútri |
| Spôsob inštalácie | Špeciálne púzdro |
| Prevádzková teplota | -30C~60C |
| Rozmery | 102 x 41 x 25 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5904041751257 |
PIR pohybový senzor O-OR-CR-277/B s pripojením Wi?Fi a platformou TUYA Smart spoľahlivo deteguje pohyb a podľa potreby zapne osvetlenie. Má nastaviteľný uhol snímania 180°,...
Paradox
Satel
Vonkajšie nástenné svietidlo s PIR senzorom pohybu a päticou E27 pre žiarovku do 60 W. Automaticky rozsvieti svetlo pri pohybe v uhle 180° a je vhodné na fasádu, k vchodu, do...
Senzor pohybu 240° O-OR-CR-289/B od značky Orno spoľahlivo automaticky zapne osvetlenie pri zaznamenaní pohybu. Vďaka dosahu až 14 m, nastaviteľnej citlivosti na svetlo a...
Stropný pohybový senzor 360° 71-592- je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka detekcii pohybu v celom 360° rozsahu poskytuje spoľahlivé a...
Satel
Senzor pohybu pre LED pás O-OR-CR-260 slúži na automatické zapínanie osvetlenia pri zaznamenaní pohybu. Má široký detekčný uhol 120° a dosah až 10 m, vďaka čomu spoľahlivo...
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE20 na zabudovanie do podhľadu s detekciou 360° a dosahom až 6 m. Umožňuje nastaviť čas svietenia od 10 sekúnd do 7 minút aj citlivosť svetla...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívny infračervený
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
