AV-05FD SILVER - Bránový panel IP, SIP 2.0 - BasIP
Kód: EC-31088Súvisiaci tovar
Bezdrôtový zvonček O-DB-7/W je praktické riešenie pre dom aj firmu bez potreby zložitej kabeláže. Vďaka dosahu až 300 m v otvorenom priestore, učebnému systému a možnosti...
Zvonček na dvere 230V O-OR-DP-VD-144/B-G je spoľahlivý drôtový elektromechanický gong s napájaním priamo zo siete 230 V / 50 Hz. Ponúka príjemný 2-tónový zvuk BIM-BAM so silou...
Bezdrôtový zvonček 17-124- s technológiou Kinetic prináša spoľahlivé a pohodlné riešenie bez káblov a bez nutnosti výmeny batérií v tlačidle. Jednoduchá inštalácia, moderné...
Biely zvončekový spínač Orno ToDo O-OR-OE-7204/W je praktické riešenie pre jednoduché ovládanie domového zvončeka. Vďaka povrchovej montáži sa ľahko inštaluje a hodí sa do...
Tlačidlo zvončeka 10A 250V O-FMS-104/P/B je zapustený vypínač s osvetlením v matnej čiernej farbe, určený na ovládanie domového zvončeka. Ponúka jednoduchú montáž do inštalačnej...
Bezdrôtový domový zvonček ORNO Home O-OR-DB-KA-170/B s dosahom až 150 m ponúka jednoduchú montáž bez káblov, 36 melódií, nastaviteľnú hlasitosť a svetelnú signalizáciu. Vďaka...
Čierny bezdrôtový zvonček O-DB-7/B ponúka pohodlné a jednoduché riešenie bez zložitých káblov. Má dosah až 300 m v otvorenom priestore, 60 melódií na výber a možnosť nastavenia...
Bezdrôtový zvonček 17-110- je praktické riešenie pre pohodlné signalizovanie návštevy bez nutnosti ťahania káblov. Umožňuje jednoduchú inštaláciu, spoľahlivú prevádzku a...
Tlačidlo zvončeka pod omietku O-OR-OE-7704/A v modernom antracitovom prevedení je určené na pohodlné a bezpečné ovládanie domového zvončeka. Vďaka montáži pod omietku pôsobí...
Bezdrôtové tlačidlo zvončeka O-DB-5PD umožňuje pohodlné ovládanie zvončeka bez ťahania káblov. Napájanie na batériu CR2032, ochrana IP44 a povrchová montáž z neho robia...
Podrobný popis
Panel bránový AV-05FD Silver - BasIP
Vonkajší panel AV-05FD značky BasIP je model určený pre inštaláciu videovrátnika v technológii IP. Panel má 1 bezdotykové tlačidlá pre volanie a integrovanú kameru s rozlíšením FullHD. Bránový panel je vyrobený z vysoko kvalitného brúseného hliníka. Kryt má triedu mechanickej odolnosti IK08. Zariadenie má možnosť plnej integrácie s akýmkoľvek bezpečnostným a automatizačným systémom cez otvorené rozhranie API.
Technické parametre:
- Typ panelu: 1-tlačidlový
- Podsvietenie: áno
- Kamera: 1/4” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol záznamu kamery: 110°
- Video kompresia: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 diód IR LED
- Rozhranie: grafické menu, WEB rozhranie
- Ovládanie: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Bezkontaktný čítač: Nie
- Čítač QR kódov: Áno
- Ovládanie v aplikácii: Áno, aplikácia BasIP
- Integrácia: Wiegand-26+, Open API
- Napájanie: 12V DC, PoE
- Trieda tesnosti / odolnosti: IP65 / IK08
- Prevádzková teplota: -40° — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: strieborná
- Rozmery panelu: 95 × 190 × 37mm
- Inštalácia: podomietková
Technická špecifikácia:
| AV-05FD SILVER | |
|---|---|
| Panel | |
| Typ panelu | 1-tlačidlový |
| Technológia prenosu | TCP/IP |
| Displej | Nie |
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS |
| FOV | 110° (H) |
| IR osvetlenie | 6x dióda LED |
| Citlivosť | 0,01 LUX |
| Trieda tesnosti | IP65 |
| Trieda odolnosti | IK08 |
| Komunikácia a ovládanie | |
| Rozhranie | Grafické, WEB Interface |
| Ovládací softvér | LINK |
| Integrácia | Open API, SIP 2.0, Modul relé, Wiegand |
| Metódy autentifikácie | QR kód, Aplikácia BasIP, Guest Link, API |
| Tlačidlo Concierge | Nie |
| Wiegand rozhranie | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 bit |
| Režim hovoru | Full Duplex |
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník |
| Dostupné farby krytu | strieborný, zlatý, čierny |
| Rozmery panelu | 95 × 190 × 37 mm |
| Prevádzková teplota | -40°C do 65°C |
| Napájanie | 12V, PoE |
| Spotreba energie | <6,5 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514914151 |
Čierny videovrátnik O-OR-VID-MT-1050 je praktické riešenie pre rodinný dom s 4,3" LCD monitorom, ktoré umožňuje pohodlné videokomunikovanie s návštevníkmi aj ovládanie...
Revizoom Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Výrobca: EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokačný
BasIP
MIWI URMET
EZVIZ Typ videovrátnika: Pre jednu lokalitu
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednobytový
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokačný
Vidos Typ videovrátnika: Jednobytový
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
