ART-ARC3000H-03-FW2(868) - Bezdrôtová sada alarmov, WiFi, GPRS - Dahua
Kód: EC-30181Súvisiaci tovar
PIR pohybový senzor O-OR-CR-253 od Orno je spoľahlivý stropný senzor pohybu pre domácnosti aj komerčné priestory. Vďaka 360° detekcii, trom detektorom a dosahu až 10 m efektívne...
Satel
Mini stropný senzor pohybu O-OR-CR-283 je praktický PIR detektor pre automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení. Ponúka 360° snímanie, montáž pod omietku do stropu a...
Satel
Pohybový senzor 360 O-OR-CR-267 je stropný PIR senzor určený na podomietkovú montáž do sadrokartónových a podhľadových stropov. Spoľahlivo sníma pohyb v celom priestore vďaka...
SenzorDisponuje tromi detektormi pre dôkladné pokrytie priestoru.Inštalácia je jednoduchá a rýchla bez potreby zložitého nastavovania.Vhodný pre vnútorné prostredie s krytím...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Senzor pohybu O-OR-CR-275/W je praktický stropný ultrazvukový senzor s 360° detekciou, určený na presné snímanie pohybu aj prítomnosti v miestnosti. Vďaka citlivému nastaveniu...
Satel
Mikrovlnný pohybový senzor O-OR-CR-278 so snímaním v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení s príkonom až 1200 W. Ponúka nastavenie...
Podrobný popis
ART-ARC3000H-03-FW2(868) - Bezdrôtová súprava alarmu - Dahua
Predstavená bezdrôtová súprava alarmu ART-ARC3000H-03-FW2(868) od firmy Dahua je jednoduchý a spoľahlivý systém, ktorý podporuje 150 bezdrôtových zariadení (6 sirén, 64 diaľkových ovládačov). Umožňuje pripojenie k sieti cez WiFi alebo GPRS. Disponuje núdzovým SOS alarmom.
Súčasťou ponúkanej súpravy je:
- 1x alarmová ústredňa - ARC3000H-FW2(868)
- 1x bezdrôtový pohybový senzor ARD1233-W2(868)
- 1x bezdrôtový kontakt ARD323-W2(868)
- 1x diaľkový ovládač ARA24-W2(868)
Technická špecifikácia:
| ARC3000H-03-FW2(868) | |
|---|---|
| Súprava | |
| Obsah súpravy |
|
| Podpora | |
| Počet bezdrôtových kanálov | 150 |
| Max. počet sirén | 6 |
| Max. počet diaľkových ovládačov | 64 |
| Funkcie & zariadenia | |
| Podporované protokoly | TCP/IP, vrátane PPTP, L2TP, DHCP, UPNP, NTP |
| Vzdialená správa | Áno, aplikácia DMSS, COS Pro |
| WiFi | Áno, 2.4G |
| GPRS | Áno |
| Medzipamäť | Áno, 50 záznamov(ANR) |
| Pohybový senzor | 1x, bezdrôtová komunikácia |
| Kontakt | 1x, bezdrôtová komunikácia |
| Diaľkový ovládač | 1x |
| Ethernetový port | 1 × RJ-45 10 M/100 M Ethernet port |
| Dual SIM | Áno |
| LED signalizácia | Áno |
| Prenos a napájanie | |
| Frekvencia | 868.0 MHz–868.6 MHz |
| Šifrovací režim | AES128 |
| Dvojcestná komunikácia | Áno |
| Zmena frekvencie | Áno |
| Vstavaná batéria ústredne | Áno, 12V DC |
| Batéria diaľkového ovládača | CR2032 |
| Batéria pohybového senzora | CR123A |
| Batéria kontaktu | CR123A |
| Všeobecné | |
| Materiál púzdra | Plast |
| Pracovná teplota | -10 °C do +55 °C |
| Rozmery ústredne | 163.0 mm x 163.0 mm x 32.0 mm |
| Hmotnosť | 0.39kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 6923172504999 |
| Hmotnost: | 0.39kg |
Satel
Satel
Výrobca: Vidicon
Satel
PIR snímač pohybu 360° O-OR-CR-276/W je praktický stropný senzor s povrchovou montážou, ktorý spoľahlivo automaticky zapína osvetlenie pri zaznamenaní pohybu. Ponúka dosah až 8...
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
Výrobca: Genevo
PIR senzor IP65 biely O-OR-CR-270/W je praktický pohybový senzor pre automatické spínanie osvetlenia. Ponúka široký detekčný uhol 160° a spoľahlivé snímanie pohybu pri vonkajšom...
Satel Druh senzora: PIR - Pasívna infračervená
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
