ARD1233-W2(868) - Bezdrôtový PIR detektor - Dahua
Kód: EC-ARD1233-W2-868-Súvisiaci tovar
Satel Typ senzora: PIR - Pasívny infračervený
Satel
Satel
Paradox
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE20 na zabudovanie do podhľadu s detekciou 360° a dosahom až 6 m. Umožňuje nastaviť čas svietenia od 10 sekúnd do 7 minút aj citlivosť svetla...
PIR pohybový senzor O-OR-CR-236/W s detekciou v rozsahu 180° spoľahlivo zachytí pohyb v interiéri aj exteriéri. Vďaka krytiu IP65 je odolný voči prachu a striekajúcej vode,...
SenzorPokrytie pohybu v 360° rozsahu.Umiestnenie na strop pre optimálnu detekciu.Použitie mikrovlnnej technológie na presnú detekciu.Ideálne pre zabezpečenie a úsporu energie v...
Senzor pohybu 71-595- v čiernom prevedení spoľahlivo deteguje pohyb a automaticky spúšťa pripojené osvetlenie alebo iné zariadenia. Pomáha zvýšiť komfort, bezpečnosť aj úsporu...
Satel
Podrobný popis
ARD1233-W2(868) - Bezdrôtový PIR senzor - Dahua
Model ARD1233-W2(868) je moderný bezdrôtový PIR senzor s obojstrannou komunikáciou a odolnosťou voči zvieratám do 18 kg. Vďaka vylepšenej konštrukcii optiky a novým komponentom môže senzor pracovať nepretržite na jednej batérii aj do 4 rokov. Zariadenie sa vyznačuje efektívnym detekčným dosahom do 12 metrov a vďaka digitálnemu spracovaniu signálu eliminuje výskyt falošných poplachov.
Technické parametre:
- Typ senzora: PIR, bezdrôtový
- Dosah max.: 12m
- Uhol pokrytia: 90°
- Rýchlosť detekcie: 0.3 do 3 m/s
- Nastavenie citlivosti: automatické
- Antisabotážna ochrana: Áno
- Pracovná frekvencia: 868 MHz
- Dosah max.: 1600m (otvorený priestor)
- Šifrovanie prenosu: AES 128
- Napájanie: 1x CR123A (v súprave)
- Čas práce na batérii: do 4 rokov
- Použitie: vnútorné
- Pracovná teplota: -15 °C do 65 °C
- Rozmery: 104 mm × 60mm × 50 mm
- Hmotnosť: 170g
Technická špecifikácia:
| ARD1233-W2(868) | |
|---|---|
| PIR | |
| Detekčný dosah | 12m |
| Uhol pokrytia zóny | 90° |
| Rýchlosť detekcie | 0.3 to 3 m/s |
| Ochrana prístupovej zóny | Áno |
| Automatické nastavenie citlivosti | Áno |
| Odolnosť voči zvieratám | Do 18Kg |
| Digitálna kompenzácia teploty | Áno |
| Filter bieleho svetla | 2000lux |
| Antisabotážna ochrana | Áno, predná a zadná časť senzora |
| LED signalizácia | Alarm |
| Prenos | |
| Prenosový protokol | TRI-X Wireless Technology |
| Obojstranná komunikácia | Áno |
| Pracovná frekvencia | 868.0 MHz–868.6 MHz |
| Dosah | do 1600m |
| Šifrovanie prenosu | AES-128 |
| Metódy registrácie | Aktivácia napájania, vzdialené ID alebo QR kód |
| Indikátor sily signálu | Áno |
| Napájanie | |
| Batéria | CR123A x 1 (v sade) |
| Čas práce batérie | do 4 rokov |
| Všeobecné | |
| Výška inštalácie | 1.8 to 2.4m |
| Prípustná vlhkosť | 10% to 90% |
| Pracovná teplota | -15 °C do 55 °C |
| Hmotnosť | 170g |
| Rozmery | 104.0 mm × 60mm × 50mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 10% to 90% |
| Položka bola vypredaná… | |
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Snímač pohybu 71-594- v bielom prevedení spoľahlivo zachytí pohyb a automaticky zapne osvetlenie alebo iné pripojené zariadenie. Praktické riešenie pre chodby, vstupy, schodiská...
Senzor pohybu 360° O-OR-CR-295/W je praktický stropný PIR senzor pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka trom snímačom ponúka presnú detekciu pohybu a prítomnosti...
Snímač pohybu O-OR-CR-273/W s PIR technológiou a záberom 360° spoľahlivo sníma pohyb v interiéri. Vďaka dosahu až 8 m, nastaveniu citlivosti na svetlo a možnosti nastavenia času...
PIR pohybový senzor O-OR-CR-277/B s pripojením Wi?Fi a platformou TUYA Smart spoľahlivo deteguje pohyb a podľa potreby zapne osvetlenie. Má nastaviteľný uhol snímania 180°,...
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoru.Zapustený dizajn pre nenápadnú inštaláciu.Energeticky úsporný senzor šetriaci elektrinu.Jednoduchá integrácia do...
Vidicon
Mikrovlnný pohybový senzor O-OR-CR-269 je spoľahlivé riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka vysokofrekvenčnej detekcii s nastaviteľnou citlivosťou a...
Výrobca: Genevo
PIR senzor 180° IP65 Orno spoľahlivo stráži vonkajší priestor a automaticky spína osvetlenie pri zaznamenaní pohybu. Vďaka širokému detekčnému uhlu 180°, dosahu až 12 m a...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
