Záložný zdroj KEMOT PROsinus-12V 230V 800VA/500W
Kód: L-URZ3424
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Detailné informácie
Podrobný popis
Menovitý výkon: 500 W
Maximálne napätie batérie: 15 VDC
Vstupné napätie: 180~275 VAC
Vstupná frekvencia: 45~60 Hz
Výstupné napätie: 230 VAC +/-8%
Výstupná frekvencia: 50/60 Hz +/- 0,5 Hz
Tvar výstupného napätia : Čistá sínusoida
Výstupná účinnosť: >= 85 % (DC na AC)
Vstavaný akumulátor: 55 Ah, 12 V
Nabíjací prúd: max 10 A
Doba spínania: =< 4 ms
Ochrana: Proti preťaženiu, skratu, príliš vysoká / nízke napätie
Prevádzková teplota: 0-40° C
Skladovacia teplota: 15-45° C
Vlhkosť vzduchu: 10-90%
Hmotnosť: 24,6 kg
Rozmery: 380 x 187 x 357 mm