Rezné koliesko do rezačky dlažby, 22 mm, 6 mm DED-DED0022
Kód: DED-DED0022
Možnosti doručenia
Rezné koliesko z tvrdokovu na ručné rezačky dlažby DEDRA DED0022. Má priemer 22 mm a hrúbku 2 mm, vhodné ako náhradný diel pre stroje 1151, 1152, 1153 a 1154. V balení sú aj podložky a upevňovacia skrutka.
Detailné informácie
Podrobný popis
Karbidové rezné koliesko pre rezačky dlažby DEDRA
Náhradné rezné koliesko DED0022 je určené pre ručné rezačky dlažby DEDRA radu 1151, 1152, 1153 a 1154. Je vyrobené z karbidu volfrámu, ktorý je vhodný na presné rezanie obkladačiek a dlažby. Vďaka rozmeru 22 mm a dodanej montážnej sade je výmena rýchla a praktická.
  • vhodné ako náhradný diel pre vybrané rezačky dlažby DEDRA
  • rezná časť z karbidu volfrámu
  • dodáva sa spolu s podložkami a upevňovacou skrutkou
  • kompaktný priemer 22 mm pre presné vedenie rezu
Hlavné výhody
  • presné rezanie obkladačiek pri výmene opotrebovaného kolieska
  • odolný karbid volfrámu pre spoľahlivé použitie
  • kompletné balenie vrátane podložiek a upevňovacej skrutky
  • kompatibilita s obľúbenými modelmi rezačiek DEDRA 1151 až 1154
Kompatibilita
Technické parametre
  • Obsah balenia: podložky a upevňovacia skrutka
  • Priemer rezného kolieska: 22 mm
  • Hrúbka rezného kolieska: 2 mm