RE5 - Inteligentný robot na upratovanie, funkcia umývania - EZVIZ
Kód: EC-31264Súvisiaci tovar
Kefy na vysávač TEESA SMART VAC
Główna szczotka do odkurzacza TEESA ECO WHITE TSA5020
Ochranný sáčok do hornej nádrže
Filter v polyuretanovej pene
Elektrokefa na vysávač TEESA SWEEPER 5000 TSA5025
Ochranný sáčok do spodnej nádrže
Hlavná kefa pre vysávač TEESA SAMRT VAC PRO TSA5045
Teleskopická trubica pre vysávač TSA5011 ERIS 750
Podrobný popis
RE5 - Inteligentný robotický vysávač - EZVIZ
RE5, obsahujúci v sebe vysávač a mop, je liekom na únavné, opakujúce sa, rutinné činnosti, ktoré zaťažujú vašu chrbticu. Vďaka vedúcej sile sania v odvetví, ktorá je 4000 Pa, veľkej nádrži na vodu a inteligentnej navigácii, zariadenie úplne mení upratovanie v celom dome.
Vyberte si jednoduché ovládanie a personalizované čistenie z úrovne aplikácie EZVIZ – najefektívnejší spôsob, ako upratať váš dom.
Vlastnosti robota:
- Sacia sila: do 4000Pa
- Funkcie: Vysávanie, umývanie
- Plánovanie trasy: Technológia LDS LiDAR
- Detekcia kobercov: Áno
- Diaľkové ovládanie: Aplikácia EZVIZ
- Inteligentná integrácia: Áno, Asistent Google, Amazon Alexa
- Čas práce: do 240 min
Technická špecifikácia:
| RE5 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Typ motora | Bezuhlíkový |
| Sacia sila | do 4000Pa |
| Menovitý výkon | 45W |
| Menovité napätie | 14.76V |
| Plocha upratovania | do 300 m |
| Kapacita nádrže na vodu | 300ml |
| Funkcie | Vysávanie, umývanie |
| Plánovanie trasy | Technológia LDS LiDAR |
| Detekcia kobercov | Áno |
| Diaľkové ovládanie | Aplikácia EZVIZ |
| Inteligentná integrácia | Áno, Asistent Google, Amazon Alexa |
| Čas práce | 240 min (tichý režim), 180 min (štandardný režim) |
| Batéria | Li-ion 4930 |
| Čas nabíjania | 5 hodín |
EZVIZ
EZVIZ
EZVIZ
EZVIZ
Robotický vysávač TEESA SMART VAC PRO
EZVIZ
Robotický vysávač TEESA SMART VAC 2
EZVIZ
EZVIZ
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V roku 2013 bola vytvorená značka EZVIZ, aby vložili technológiu do každej domácnosti – to znamená, že vytvárajú ľahko použiteľné zariadenia inteligentnej domácnosti, ktoré poskytujú vizuálnu ochranu a hmatateľnú radosť každej rodine. Od prvého dňa s nadšením vyvíjajú nové generácie produktov pre inteligentnú domácnosť, ktoré zjednodušujú a automatizujú váš domáci zážitok.
