Multimeter M890D+

Kód: L-MIE0428
€21,99 €18,33 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

MIE0428 Merací prístroj M890D+ UNI-T

Detailné informácie

Podrobný popis

-----------
ROZSAHY MERANIA:
-----------

Jednosmerné napätie: 600mV / 6V / 60V / 600V / 1000V ±(0,5%+2 )
Striedavé napätie: 6V / 60V / 600V / 750V ±(0,8%+3)
Jednosmerný prúd: 60uA / 600uA / 6mA / 60mA / 600mA / 20A ±(0, 8%+8)
Striedavý prúd: 60 uA / 600 uA / 6 mA / 60 mA / 20 A ±(1%+12)
Odpor: 600 Ohm / 6 kOhm 
/ 60 kOhm / 600 kOhm / 6 MOhm ACV
frekvencia : 10Hz~10kHz ±(0,1%+5) 
Frekvencia: 9,999 Hz ~ 9,9999 +5)
Meranie hFE tranzistora 
Test diód 
Kontrola kontinuity
-----------
ĎALŠIE FUNKCIE: 
-----------

NCV (Funkcia snímania elektrického poľa)
Manuálne prepísanie rozsahu Detekcia živého
vodiča
True RMS
Upozornenie prepálenej poistky
Upozornenie na preťaženie: >= 20A
REL režim: resetovanie čítania
Zmraziť posledné indikácie Podsvietenie
displeja
Maximum/ záznam minimálnej hodnoty
Bzučiak: počas kontinuity a merania NCV
Automatické vypnutie
Indikátor slabej batérie
Maximálny údaj: 6000

------------
VŠEOBECNÉ VLASTNOSTI:
-------- ---

Napájanie: 2x 1,5 Batéria V AAA
Veľkosť displeja: 56,5 x 36 mm
Rozmery produktu: 183 x 88 x 56 mm
Hmotnosť produktu: 346 g

-----------
PRACOVNÉ PROSTREDIE:
-----------

Prevádzková teplota: 0 °C ~ 40 °C ( 32°F ~ 104°F)
Skladovacia teplota: -10°C ~ 50°C (14°F ~ 122°F)
Relatívna vlhkosť: 0°C ~ 30°C =<75%, 30°C ~ 40°C =<50%
Prevádzková výška: 0~2000m

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne multimetre
Hmotnosť: 0.3 kg
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 22.5.2023
+ Za tie peniaze dost vela muziky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

UNI-T je značka, ktorá bola založená v roku 1988 v Číne a postupne sa stala jednou z popredných značiek v oblasti meracích prístrojov a nástrojov. Ich sortiment zahŕňa rôzne typy meracích prístrojov, ktoré sú určené pre široké spektrum používateľov, vrátane profesionálnych elektrotechnikov, inžinierov, vedcov, diagnostikov, ale aj pre domácich majstrov.

#ShowMore#

Značka UNI-T ponúka širokú škálu meracích a testovacích prístrojov, ktoré sú rozdelené do rôznych kategórií. Niektoré z kategórií produktov, ktoré ponúka značka UNI-T, sú:

  1. Multimetre - digitálne, anologové, True RMS, s možnosťou merania základných elektrických veličín ako napätie, prúd, odpor, kapacita, frekvencia, teplota, diódy a kontinuita. Digitálne multimetre sú medzi ich najobľúbenejšími výrobkami, ktoré umožňujú merať rôzne veličiny ako napätie, prúd, odpor, kapacitu, frekvenciu a ďalšie. Tieto multimetre sú často vybavené funkciou automatického rozsahu, ktorá umožňuje jednoduché a presné meranie bez potreby manuálneho nastavovania rozsahu merania.

  2. Osciloskopy - digitálne, s rôznymi rýchlosťami vzorkovania a rozlíšením, s možnosťou sledovania signálov v reálnom čase, merania napätia a času, a iných funkcií. Osciloskopy sú ďalšou populárnou kategóriou meracích prístrojov UNI-T. Tieto nástroje sú určené pre profesionálne inžinierov a diagnostikov, ktorí potrebujú analyzovať elektrické signály v rôznych aplikáciách. UNI-T ponúka osciloskopy s rôznymi parametrami ako napríklad vzorkovacia frekvencia, počet kanálov, maximálny rozsah merania a ďalšie.

  3. Napájací zdroje - nastaviteľné zdroje napätia a prúdu, s možnosťou nastavenia limitov a ochrany pred preťažením.

  4. Generátory signálov - generátory funkčných, impulzových, harmonických, šumových a iných signálov, s možnosťou nastavenia frekvencie a amplitúdy,  ktoré umožňujú generovať rôzne druhy signálov ako napríklad signály s konštantnou alebo meniacou sa amplitúdou a frekvenciou. Tieto nástroje sú užitočné pre testovanie rôznych zariadení ako napríklad reproduktorov, zosilňovačov a ďalších.

  5. Meracie sondy - sonda na meranie teploty, tlaku, vlhkosti a iných veličín. Okrem toho UNI-T ponúka aj rôzne typy teplomierov, snímačov a ďalších meracích prístrojov, ktoré sú určené pre rôzne aplikácie a odvetvia.

  6. Detektory - detektory napätia, prúdu, káblových sietí, kovov, dymu a iných nebezpečných látok.

  7. Kalibrátory - prístroje na kalibráciu a overenie meracích prístrojov. Kalibrátory sú ďalšou kategóriou meracích prístrojov UNI-T, ktoré sú určené pre kalibráciu a overovanie správneho fungovania iných meracích prístrojov. Tieto nástroje umožňujú kalibrovať a overovať rôzne parametre ako napríklad napätie, prúd, odpor a ďalšie.

Celkovo možno povedať, že UNI-T je spoľahlivá značka, ktorá sa snaží ponúkať kvalitné a presné meracie prístroje za prístupné ceny. Ich produkty sú často porovnateľné s produkty značiek ako Fluke alebo Agilent, avšak sú cenovo dostupnejšie. Spoločnosť UNI-T sa snaží udržiavať si krok s rýchlym vývojom technológií a prispôsobovať svoje produkty potrebám trhu a zákazníkov.

V súčasnosti má UNI-T pobočky a predajné miesta v mnohých krajinách po celom svete, vrátane USA, Kanady, Európy, Ázie a Afriky. Spoločnosť sa tiež aktívne zúčastňuje na rôznych veľtrhoch a výstavách zameraných na meranie a testovanie.

UNI-T získala množstvo ocenení a certifikátov kvality, ktoré potvrdzujú kvalitu a spoľahlivosť jej produktov. Medzi tieto ocenenia patrí napríklad certifikát ISO 9001:2015, ktorý potvrdzuje, že spoločnosť splňuje vysoké štandardy kvality a manažmentu.

Celkovo možno povedať, že UNI-T je spoľahlivá a renomovaná značka, ktorá ponúka kvalitné a presné meracie prístroje za prístupné ceny. Je obľúbená nielen medzi profesionálnymi používateľmi, ale aj medzi domácimi majstrami, ktorí si potrebujú zmerať rôzne veličiny vo svojich projektoch.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz