Kotúč na drevo 40 zubov 165x16x1,1x1,6mm HA16540E
Kód: DED-HA16540E
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>20 ks)
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Veľkosť zobrazená na fotografii je príklad. Skutočnú veľkosť nájdete v popise produktu.
Tento rez je veľmi tenký.Vlastnosti:
  • Zubyvystužené karbidom
Technické údaje:
  • Priemer disku: 165 mm
  • Priemer upevňovacieho otvoru: 16 mm
  • Hrubosť hornej časti: 1,0 mm
  • Hrubosť ráfika disku: 1,2 mm