GBX1 - Bezdrôtový detektor rozbitia skla - Elmes
Kód: EC-04123Súvisiaci tovar
Senzor pohybu 360° O-OR-CR-295/W je praktický stropný PIR senzor pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka trom snímačom ponúka presnú detekciu pohybu a prítomnosti...
Satel
Plochý pohybový senzor IP20 O-OR-CR-280 s mikrovlnnou detekciou a uhlom záberu 360°/180° spoľahlivo zaznamená pohyb v miestnosti. Vďaka povrchovej montáži na strop alebo stenu,...
Satel
PIR pohybový senzor Orno O-OR-CR-203/B s 360° detekciou pre automatické spínanie osvetlenia v miestnosti. Vďaka stropnej montáži a dosahu pri montáži 2,2 až 4 m spoľahlivo...
Risco
SenzorDisponuje tromi detektormi pre dôkladné pokrytie priestoru.Inštalácia je jednoduchá a rýchla bez potreby zložitého nastavovania.Vhodný pre vnútorné prostredie s krytím...
Pohybový senzor Orno O-OR-CR-262/W s detekčným uhlom 220° je určený na automatické ovládanie osvetlenia v exteriéri. Vďaka krytiu IP65 spoľahlivo funguje aj vo vonkajšom...
Mikrovlnný senzor s DIP prepínačom O-OR-CR-282 je kompaktné riešenie pre automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení. Ponúka detekciu pohybu v rozsahu 360° s...
Vonkajšie nástenné svietidlo s PIR senzorom pohybu a päticou E27 pre žiarovku do 60 W. Automaticky rozsvieti svetlo pri pohybe v uhle 180° a je vhodné na fasádu, k vchodu, do...
Podrobný popis
Bezdrôtový detektor rozbitia skla - Elmes
Detektor GBX1 je určený na používanie v bezdrôtových poplachových systémoch. Spolupracuje s ústredňou CB32 a prijímačmi Elmes. Detektor nainštalovaný vo vnútri miestnosti s oknami a vitrínami nepretržite analyzuje všetky zvuky a v prípade zistenia vibrácií s určitými amplitúdovo-frekvenčnými parametrami sprevádzajúcimi rozbitie skla, vysiela poplachový prenos so súčasnou signalizáciou diódu LED. Veľmi nízka spotreba prúdu a systém šetrenia energie riadený mikroprocesorom zabezpečujú prevádzku detektora až tri roky bez výmeny batérie. Detektor signalizuje otvorenie krytu (funkcia antisabotáž TAMPER) a pokles napätia napájacej batérie.
Technická špecifikácia
| GBX1 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Prevádzková frekvencia | 433,92 MHz |
| Dosah na otvorenom teréne | 100 m |
| Počet detekčných okruhov rozbitia skla | 2 |
| Spotreba prúdu v pokojovom režime | 0,012 mA |
| Spotreba prúdu počas vysielania | 15 mA |
| Odolnosť proti rádiovým rušeniam | Lepšia než 10V/m do 1GHz |
| Batéria | Alkalická 9V |
| Životnosť batérie | Do 3 rokov |
| Prevádzková teplota | 0 do + 40°C |
Senzor pohybu IP65 O-OR-CR-289/W je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri aj exteriéri. Ponúka detekciu pohybu v uhle 240° a dosah až 14 m, takže...
Mikrovlnný senzor 360/180° O-OR-CR-281 je kompaktný pohybový snímač na automatické spínanie osvetlenia podľa pohybu. Ponúka široký detekčný záber, nastaviteľnú citlivosť na...
PIR senzor 180° IP65 Orno spoľahlivo stráži vonkajší priestor a automaticky spína osvetlenie pri zaznamenaní pohybu. Vďaka širokému detekčnému uhlu 180°, dosahu až 12 m a...
Pohybový senzor 360° Orno O-OR-CR-272/B spoľahlivo deteguje pohyb aj prítomnosť v celom priestore a automaticky spína osvetlenie. Vďaka PIR technológii, dosahu až 12 m a...
Mikrovlnný pohybový senzor O-OR-CR-278 so snímaním v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení s príkonom až 1200 W. Ponúka nastavenie...
PIR pohybový senzor O-OR-CR-253 od Orno je spoľahlivý stropný senzor pohybu pre domácnosti aj komerčné priestory. Vďaka 360° detekcii, trom detektorom a dosahu až 10 m efektívne...
Genevo
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
