FS61 - Alarmová sada na 6 detektorov dymu XS01-M + Centrála SBS50 - X-Sense
Kód: EC-33823Súvisiaci tovar
X-Sense
PIR snímač pohybu 360° O-OR-CR-276/W je praktický stropný senzor s povrchovou montážou, ktorý spoľahlivo automaticky zapína osvetlenie pri zaznamenaní pohybu. Ponúka dosah až 8...
Genevo
Satel
Vonkajšie nástenné svietidlo s PIR senzorom pohybu a päticou E27 pre žiarovku do 60 W. Automaticky rozsvieti svetlo pri pohybe v uhle 180° a je vhodné na fasádu, k vchodu, do...
Vidicon
Senzor pohybu O-OR-CR-275/W je praktický stropný ultrazvukový senzor s 360° detekciou, určený na presné snímanie pohybu aj prítomnosti v miestnosti. Vďaka citlivému nastaveniu...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Satel
Pohybový senzor O-OR-CR-262/B s detekciou v uhle 220° je určený na automatické spínanie osvetlenia a iných elektrických zariadení. Vďaka IP65 krytiu je vhodný aj do exteriéru a...
Podrobný popis
Súprava alarmu so 6 detektormi dymu FS61 - X-Sense
Súprava FS61 značky X-Sense je mimoriadne jednoduchý, a zároveň účinný domáci protipožiarny systém, založený na 6 detektoroch dymu XS01-M.
Brána WiFi v súprave umožňuje komunikáciu s bezdrôtovou sieťou a ovládanie kamery prostredníctvom mobilnej aplikácie X-Sense Home Security, ktorá výrazne uľahčuje konfiguráciu a ovládanie systému detekcie dymu.
Systém FS61 je možné rozšíriť maximálne na 50 prvkov.
Technické parametre
- Typ zariadenia: Súprava alarmu s detektormi dymu
- Senzory v súprave: XS01-M
- Typ senzora: fotoelektrický
- Maximálny počet pripojených zariadení: 50
- Podpora v aplikácii: Áno - X-Sense Home Security.
- Hlasitosť alarmu: 100dB
- Štandard WiFi: IEEE 802.11b/g/n
- Pásmo: 2.4 GHz
- Relatívna vlhkosť počas prevádzky: 85% RH (bez kondenzácie)
- Pracovná teplota: od 4,4°C do 37,8°C)
- Dosah spojenia (v otvorenom priestore): 600 m
- Napájanie: 5.0V - 1.0 A
| FS61 | |
|---|---|
| Brána WiFi | |
| Model | FS61 |
| Počet senzorov v súprave | 6 |
| Relatívna vlhkosť počas prevádzky | 85% RH (bez kondenzácie) |
| Pásmo WiFi | 2.4 GHz |
| Štandard WiFi | EEE 802.11b/g/n |
| Frekvencia prevádzky | EU:868.0-868.6 MHz |
| Aplikácia | X-Sense Home Security (Android, iOS) |
| Maximálny počet pripojených zariadení | 50 |
| Pracovná teplota | 4,4–37,8°C) |
| Dosah spojenia v otvorenom priestore | 600m |
| Napájanie | Input: 100-240 V AC 50/60 Hz; Output: 5.0V- 1.0 A |
| Napájací adaptér | v súprave |
Pohybový senzorový vypínač pre LED pásy O-AD-TL-6497/S-R prináša pohodlné bezdotykové ovládanie osvetlenia pomocou PIR senzora. Po zaznamenaní pohybu automaticky zapne LED pás a...
Výrobca: Dahua
PIR senzor pohybu 360° O-OR-CR-241/B s pasívnou infračervenou detekciou spoľahlivo zachytí pohyb v celom priestore. Je určený na stropnú povrchovú montáž, má nastaviteľnú...
PIR pohybový senzor 360° O-OR-CR-224 od značky Orno je praktické riešenie pre automatické snímanie pohybu v interiéri. Vďaka trom detektorom a 360° záberu spoľahlivo monitoruje...
Mikrovlnný pohybový senzor O-OR-CR-278 so snímaním v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení s príkonom až 1200 W. Ponúka nastavenie...
Pohybový senzor Orno O-OR-CR-262/W s detekčným uhlom 220° je určený na automatické ovládanie osvetlenia v exteriéri. Vďaka krytiu IP65 spoľahlivo funguje aj vo vonkajšom...
Plochý pohybový senzor IP20 O-OR-CR-280 s mikrovlnnou detekciou a uhlom záberu 360°/180° spoľahlivo zaznamená pohyb v miestnosti. Vďaka povrchovej montáži na strop alebo stenu,...
Dvojitý pohybový senzor IP65 O-OR-CR-265 slúži na automatické ovládanie osvetlenia a ďalších elektrických zariadení. Ponúka široký detekčný uhol 240° a dosah až 10 m, takže...
Vonkajší PIR senzor Orno O-OR-CR-201/W s uhlom detekcie 180° spoľahlivo zachytí pohyb pri vchode, na terase aj okolo domu. Vďaka IP44 je vhodný na vonkajšie použitie a pri...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
