FS31 - Sada alarmov na 3 detektory dymu XS01-M + Centrála SBS50 - X-Sense
Kód: EC-33898Súvisiaci tovar
X-Sense
X-Sense
PIR pohybový senzor Orno O-OR-CR-204/B s detekciou v uhle 180° je určený na spoľahlivé spínanie osvetlenia pri pohybe. Vďaka nastaviteľnej citlivosti na svetlo a dobe zopnutia...
Genevo
Satel
Genevo
Satel
Quad PIR detektor pohybu 2673- spoľahlivo zachytáva pohyb v stráženom priestore a pomáha rýchlo odhaliť neoprávnený vstup. Vďaka technológii PIR je vhodný pre zabezpečenie...
Senzor pohybu IP44 O-OR-MA-717 je praktické riešenie na monitorovanie vstupov, chodieb, garáží, pivníc, dvorov či parkovísk. Spoľahlivo zachytí pohyb do vzdialenosti 8 m a...
Podrobný popis
Súprava alarmu s 3 dymovými senzormi FS31 - X-Sense
Súprava FS31 značky X-Sense je mimoriadne jednoduchý, a zároveň účinný domáci protipožiarny systém, založený na 3 dymových senzoroch XS01-M.
V súprave je WiFi brána, ktorá umožňuje komunikáciu s bezdrôtovou sieťou a obsluhu kamery prostredníctvom mobilnej aplikácie X-Sense Home Security, ktorá výrazne uľahčuje konfiguráciu a obsluhu systému detekcie dymu.
Systém FS31 je možné rozšíriť maximálne do 50 prvkov.
Technické parametre
- Druh zariadenia: Alarmová súprava s dymovými senzormi
- Senzory v súprave: XS01-M
- Druh senzora: fotoelektrický
- Maximálny počet pripojených zariadení: 50
- Obsluha v aplikácii: Áno - X-Sense Home Security.
- Hlasitosť alarmu: 100dB
- Štandard WiFi: IEEE 802.11b/g/n
- Pásmo: 2.4 GHz
- Relatívna vlhkosť počas prevádzky: 85% RH (bez kondenzácie)
- Pracovná teplota: od 4,4°C do 37,8°C)
- Dosah pripojenia (v otvorenom priestore): 600 m
- Napájanie: 5.0V - 1.0 A
| FS31 | |
|---|---|
| WiFi brána | |
| Model | FS31 |
| Počet senzorov v súprave | 3 |
| Relatívna vlhkosť počas prevádzky | 85% RH (bez kondenzácie) |
| WiFi pásmo | 2.4 GHz |
| Štandard WiFi | EEE 802.11b/g/n |
| Pracovná frekvencia | EU:868.0-868.6 MHz |
| Aplikácia | X-Sense Home Security (Android, iOS) |
| Maximálny počet pripojených zariadení | 50 |
| Pracovná teplota | 4,4–37,8°C) |
| Dosah pripojenia v otvorenom priestore | 600m |
| Napájanie | Input: 100-240 V AC 50/60 Hz; Output: 5.0V- 1.0 A |
| Napájací zdroj | v súprave |
Detektor pohybu 2381- je spoľahlivé riešenie na automatické spínanie osvetlenia alebo iných zariadení pri zaznamenaní pohybu. Pomáha zvýšiť komfort, šetriť energiu a zlepšiť...
Senzor pohybu pre LED pás O-OR-CR-260 slúži na automatické zapínanie osvetlenia pri zaznamenaní pohybu. Má široký detekčný uhol 120° a dosah až 10 m, vďaka čomu spoľahlivo...
Satel
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
PIR senzor pohybu Orno O-OR-CR-203/W je stropný detektor s uhlom snímania 360°, ktorý spoľahlivo zaznamená pohyb v celej miestnosti. Vďaka pasívnej infračervenej technológii PIR...
Senzor pohybu 71-595- v čiernom prevedení spoľahlivo deteguje pohyb a automaticky spúšťa pripojené osvetlenie alebo iné zariadenia. Pomáha zvýšiť komfort, bezpečnosť aj úsporu...
PIR pohybový senzor Orno O-OR-CR-203/B s 360° detekciou pre automatické spínanie osvetlenia v miestnosti. Vďaka stropnej montáži a dosahu pri montáži 2,2 až 4 m spoľahlivo...
PIR pohybový senzor 360° O-OR-CR-224 od značky Orno je praktické riešenie pre automatické snímanie pohybu v interiéri. Vďaka trom detektorom a 360° záberu spoľahlivo monitoruje...
PIR senzor pohybu O-OR-CR-254/W spoľahlivo sníma pohyb v rozsahu 360°/180° a je určený na vonkajšie použitie. Vďaka krytiu IP65 odolá prachu aj dažďu, takže sa hodí na fasádu,...
Satel
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
