FHX6 - Sada alarmu pre 6 teplotných senzorov XH02-M + Ústredňa SBS50 - X-Sense
Kód: EC-18293ADSúvisiaci tovar
X-Sense
X-Sense
Pohybový senzor O-OR-CR-262/B s detekciou v uhle 220° je určený na automatické spínanie osvetlenia a iných elektrických zariadení. Vďaka IP65 krytiu je vhodný aj do exteriéru a...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Detektor pohybu 2381- je spoľahlivé riešenie na automatické spínanie osvetlenia alebo iných zariadení pri zaznamenaní pohybu. Pomáha zvýšiť komfort, šetriť energiu a zlepšiť...
Pohybový senzorový vypínač pre LED pásy O-AD-TL-6497/S-R prináša pohodlné bezdotykové ovládanie osvetlenia pomocou PIR senzora. Po zaznamenaní pohybu automaticky zapne LED pás a...
Satel Druh senzora: PIR - Pasívna infračervená
PIR pohybový senzor O-OR-CR-236/W s detekciou v rozsahu 180° spoľahlivo zachytí pohyb v interiéri aj exteriéri. Vďaka krytiu IP65 je odolný voči prachu a striekajúcej vode,...
Paradox
Satel
Podrobný popis
Súprava alarmu so 6 teplotnými senzormi FHX6 - X-Sense
Súprava FHX6 značky X-Sense je mimoriadne jednoduchý, a zároveň účinný domáci požiarny systém, založený na 6 teplotných senzoroch XH02-M.
WiFi brána v súprave umožňuje komunikáciu s bezdrôtovou sieťou a obsluhu kamery prostredníctvom mobilnej aplikácie X-Sense Home Security, ktorá výrazne uľahčuje konfiguráciu a obsluhu systému.
Systém FHX6 je možné rozšíriť maximálne na 50 prvkov.
Technické parametre
- Typ zariadenia: Súprava alarmu s teplotnými senzormi Termistor NTC
- Typ senzora: Teplotný
- Senzory v súprave: XH02-M
- Maximálny počet pripojených zariadení: 50
- Obsluha v aplikácii: Áno - X-Sense Home Security.
- Hlasitosť alarmu: 85dB
- WiFi štandard: IEEE 802.11b/g/n
- Pásmo: 2.4 GHz
- Relatívna vlhkosť počas prevádzky: 85% RH (bez kondenzácie)
- Prevádzková teplota: od 4,4°C do 37,8°C
- Dosah spojenia (na otvorenom priestore): 500 m
- Napájanie: 5.0V - 1.0 A
| FHX6 | |
|---|---|
| WiFi brána | |
| Model | FHX6 |
| Počet senzorov v súprave | 6 |
| Relatívna vlhkosť počas prevádzky | 85% RH (bez kondenzácie) |
| WiFi pásmo | 2.4 GHz |
| WiFi štandard | EEE 802.11b/g/n |
| Pracovná frekvencia | EU:868.0-868.6 MHz |
| Aplikácia | X-Sense Home Security (Android, iOS) |
| Maximálny počet pripojených zariadení | 50 |
| Prevádzková teplota | 4,4–37,8°C |
| Dosah spojenia na otvorenom priestore | 500m |
| Napájanie | Vstup: 100-240 V AC 50/60 Hz; Výstup: 5.0V- 1.0 A |
| Napájací adaptér | v súprave |
Satel
Senzor pohybu 71-595- v čiernom prevedení spoľahlivo deteguje pohyb a automaticky spúšťa pripojené osvetlenie alebo iné zariadenia. Pomáha zvýšiť komfort, bezpečnosť aj úsporu...
Vidicon
360° pohybový senzor O-OR-CR-259/W spoľahlivo detekuje prítomnosť a pohyb v celom priestore bez slepých miest. Je určený na automatické ovládanie osvetlenia alebo iných...
Satel
Nástenný PIR senzor pohybu a zvuku s mikrofónom na automatické spínanie osvetlenia. Detekuje pohyb do 9 m so záberom 160°, má nastaviteľný čas zopnutia 10 sekúnd až 7 minút a...
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE19 s detekciou v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia. Ponúka dosah detekcie do 6 m, nastaviteľný čas svietenia 10...
Satel
Pohybový senzor do krabice O-OR-CR-261 je praktické riešenie pre automatické ovládanie osvetlenia v interiéri. PIR technológia spoľahlivo zachytí pohyb v uhle 160° a s dosahom...
Mikrovlnný senzor 360/180° O-OR-CR-281 je kompaktný pohybový snímač na automatické spínanie osvetlenia podľa pohybu. Ponúka široký detekčný záber, nastaviteľnú citlivosť na...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
