EvoDOOR NX BK - Bezdrôtový magnetický kontakt - GENEVO
Kód: EC-18089ADSúvisiaci tovar
Senzor pohybu a prítomnosti Orno O-OR-CR-272/W s detekciou v rozsahu 360° spoľahlivo sleduje priestor v interiéri aj exteriéri. Vďaka krytiu IP65 odoláva prachu a striekajúcej...
Senzor pohybu 240° O-OR-CR-289/B od značky Orno spoľahlivo automaticky zapne osvetlenie pri zaznamenaní pohybu. Vďaka dosahu až 14 m, nastaviteľnej citlivosti na svetlo a...
Výrobca: Vidicon
SenzorDisponuje tromi detektormi pre dôkladné pokrytie priestoru.Inštalácia je jednoduchá a rýchla bez potreby zložitého nastavovania.Vhodný pre vnútorné prostredie s krytím...
Vonkajší pohybový senzor Orno O-OR-CR-264 s detekciou v rozsahu 360° automaticky spína osvetlenie alebo iné elektrické zariadenia. Vďaka krytiu IP65 je vhodný na vonkajšie...
Satel
Satel
Pohybový senzorový vypínač pre LED pásy O-AD-TL-6497/S-R prináša pohodlné bezdotykové ovládanie osvetlenia pomocou PIR senzora. Po zaznamenaní pohybu automaticky zapne LED pás a...
Podrobný popis
Magnetický kontakt senzor systému EvoLiNK - EVODOOR NX BK GENEVO
Genevo EvoDOOR NX BK je moderný, bezdrôtový magnetický kontakt (kontakt senzor) v elegantnej čiernej schránke, určený na prácu v systéme EvoLiNK. Vďaka pokročilej detekčnej technológii a estetickému prevedeniu predstavuje ideálne riešenie na ochranu dverí, okien a iných prvkov vystavených manipuláciám.
Kľúčové vlastnosti senzora EvoDOOR NX BK:
- Obojsmerná komunikácia 868 MHz (EvoLiNK)
Moderný rádiový systém zaisťuje spoľahlivú a bezpečnú výmenu dát s centrálnou alarmovou jednotkou. Obojsmerná komunikácia umožňuje nielen prenos informácií o detekcii, ale aj diaľkové riadenie parametrov a diagnostiky senzora. - Vysoko kvalitný magnetický senzor
Zaručuje presnú detekciu otvorenia dverí alebo okien s minimálnym rizikom falošných poplachov. - Dosah rádiovej komunikácie až 900 m na otvorenom priestranstve
Umožňuje flexibilné umiestnenie senzora v rôznych častiach objektu bez nutnosti vedenia káblov. - Diaľková diagnostika stavu batérie
Umožňuje monitorovanie úrovne nabitia batérie, zabezpečujúc kontinuitu práce systému. - Smart Power – inteligentné riadenie energie
Optimalizuje spotrebu energie, umožňujúc dlhoročnú prácu na jednej batérii CR123A.
Použitie
Senzor Genevo EvoDOOR NX BK bol navrhnutý na bezdrôtovú ochranu dverí, okien a iných prvkov vystavených neoprávnenému otvoreniu. Vďaka vysokej efektívnosti detekcie, estetickému vzhľadu a jednoduchej konfigurácii, osvedčí sa ako v nových inštaláciách, tak aj pri rozšírení existujúcich alarmových systémov Genevo s modulom EvoLiNK alebo EvoHUB. Je to vynikajúce riešenie pre používateľov, ktorí oceňujú bezpečnosť, jednoduchosť inštalácie a moderné technológie.
Technická špecifikácia:
| EvoDOOR NX BK | |
|---|---|
| Pripojenie | Bezdrôtové (EvoLINK 868 MHz) |
| Typ zariadenia | Vnútorné |
| Druh detekcie | Magnetický kontaktný senzor |
| Zdroj napájania | 1x batéria CR123A |
| Odber prúdu v pohotovostnom stave | 15 uA |
| Maximálny odber prúdu | 25 mA |
| Frekvenčný rozsah | 869.7 – 870.0 MHz |
| Vysielaný výkon | < +13.95 dBm |
| Teplotný rozsah | +5…+40 °C |
| Ochrana proti sabotáži | Áno – otvorenie krytu |
| Rozmery (celkové) | 96 x 20 x 23 mm |
| Rozmery magnetu | 44 x 9 x 9 mm |
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálne
Satel
Stropný PIR senzor 360° O-OR-CR-241 je praktické riešenie na automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka pasívnej infračervenej detekcii a kruhovému záberu 360°...
Mini stropný senzor pohybu O-OR-CR-283 je praktický PIR detektor pre automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení. Ponúka 360° snímanie, montáž pod omietku do stropu a...
PIR pohybový senzor O-OR-CR-236/W s detekciou v rozsahu 180° spoľahlivo zachytí pohyb v interiéri aj exteriéri. Vďaka krytiu IP65 je odolný voči prachu a striekajúcej vode,...
Senzor pohybu 360° O-OR-CR-295/W je praktický stropný PIR senzor pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka trom snímačom ponúka presnú detekciu pohybu a prítomnosti...
Výrobca: Genevo
Mikrovlnný senzor s DIP prepínačom O-OR-CR-282 je kompaktné riešenie pre automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení. Ponúka detekciu pohybu v rozsahu 360° s...
PIR senzor pohybu Orno 360° O-OR-CR-255/B spoľahlivo monitoruje priestor zo všetkých smerov a je vhodný na stropnú povrchovú montáž. Vďaka pasívnej infračervenej technológii...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
