Drážkovacia fréza do dreva, stopka 8 mm, D 3,96 mm, H 11 mm DED-07F011B
Kód: DED-07F011B
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>20 ks)
Možnosti doručenia
Drážkovacia fréza DEDRA do dreva a drevovláknitých materiálov. Má stopku 8 mm, pracovný priemer 3,96 mm a pracovnú výšku 11 mm. Telo je z HSS ocele, rezná hrana z tvrdokovu s 1 reznou hranou pre presné drážkovanie.
Detailné informácie
Podrobný popis
Drážkovacia fréza do dreva DEDRA DED-07F011B
Kompaktná drážkovacia fréza DEDRA je určená na presné opracovanie dreva a materiálov na báze dreva. Telo z rýchloreznej ocele HSS spolu s reznou hranou zo spekaného karbidu zaručujú spoľahlivé spracovanie a vhodnosť na bežné stolárske a hobby použitie. Vďaka stopke s priemerom 8 mm je fréza určená na kompatibilné horné frézky s príslušným upnutím.
  • Určená na drevo a materiály na báze dreva
  • Telo z odolnej rýchloreznej ocele HSS
  • Rezná hrana zo spekaného karbidu
  • Stopka s priemerom 8 mm
  • Vhodná na presné drážkovanie
Hlavné výhody
  • Jednorezná konštrukcia pre presné vedenie záberu
  • Hlava s kladivkovou povrchovou úpravou odoláva vysokým teplotám
  • Cylindrická stopka zabezpečuje pevné upnutie
  • Vhodná na masívne drevo, preglejku, drevotriesku aj MDF
  • Spojenie HSS telesa a karbidovej čepele pre praktické a univerzálne použitie
Použitie
  • Masívne drevo
  • Preglejka
  • Drevotrieska
  • MDF dosky
Technické parametre
  • Určenie: Na drevo a materiály na báze dreva
  • Pracovný priemer: 3,96 mm
  • Pracovná výška: 11 mm
  • Priemer stopky: 8 mm
  • Počet rezných hrán: 1
  • Rezná časť: Karbid volfrámu
  • Priemer upnutia frézy: 8 mm