Detektor napätia UT12E-EU

Kód: L-MIE0405
€13,69 €11,41 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.3.2023
Možnosti doručenia

MIE0405 Merací prístroj - detektor napätia UT12E-EU UNI-T

Detailné informácie

Podrobný popis

ROZSAH MERANIA
Striedavé napätie (nízke): 24 ~ 1000 V
striedavé napätie (vysoké): 90~1000V
Frekvencia: 50/60 Hz

DOPLNKOVÉ FUNKCIE
Vibračný modul
Baterka
Zvuková a LED indikácia
Automatické vypnutie
Indikátor slabej batérie
Odolnosť voči pádu z výšky 2 metrov

VŠEOBECNÉ FUNKCIE
IP67
Napájanie: 2x 1,5 V (R03)
Rozmery: 160,5 x 21,5 x 25 mm
Hmotnosť: 72 g
Príslušenstvo: batérie

Dodatočné parametre

Kategória: Skúšačky napätia
Hmotnosť: 0.12 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 12.3.2023
Som absolútne spokojný!!!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

UNI-T je značka, ktorá bola založená v roku 1988 v Číne a postupne sa stala jednou z popredných značiek v oblasti meracích prístrojov a nástrojov. Ich sortiment zahŕňa rôzne typy meracích prístrojov, ktoré sú určené pre široké spektrum používateľov, vrátane profesionálnych elektrotechnikov, inžinierov, vedcov, diagnostikov, ale aj pre domácich majstrov.

#ShowMore#

Značka UNI-T ponúka širokú škálu meracích a testovacích prístrojov, ktoré sú rozdelené do rôznych kategórií. Niektoré z kategórií produktov, ktoré ponúka značka UNI-T, sú:

  1. Multimetre - digitálne, anologové, True RMS, s možnosťou merania základných elektrických veličín ako napätie, prúd, odpor, kapacita, frekvencia, teplota, diódy a kontinuita. Digitálne multimetre sú medzi ich najobľúbenejšími výrobkami, ktoré umožňujú merať rôzne veličiny ako napätie, prúd, odpor, kapacitu, frekvenciu a ďalšie. Tieto multimetre sú často vybavené funkciou automatického rozsahu, ktorá umožňuje jednoduché a presné meranie bez potreby manuálneho nastavovania rozsahu merania.

  2. Osciloskopy - digitálne, s rôznymi rýchlosťami vzorkovania a rozlíšením, s možnosťou sledovania signálov v reálnom čase, merania napätia a času, a iných funkcií. Osciloskopy sú ďalšou populárnou kategóriou meracích prístrojov UNI-T. Tieto nástroje sú určené pre profesionálne inžinierov a diagnostikov, ktorí potrebujú analyzovať elektrické signály v rôznych aplikáciách. UNI-T ponúka osciloskopy s rôznymi parametrami ako napríklad vzorkovacia frekvencia, počet kanálov, maximálny rozsah merania a ďalšie.

  3. Napájací zdroje - nastaviteľné zdroje napätia a prúdu, s možnosťou nastavenia limitov a ochrany pred preťažením.

  4. Generátory signálov - generátory funkčných, impulzových, harmonických, šumových a iných signálov, s možnosťou nastavenia frekvencie a amplitúdy,  ktoré umožňujú generovať rôzne druhy signálov ako napríklad signály s konštantnou alebo meniacou sa amplitúdou a frekvenciou. Tieto nástroje sú užitočné pre testovanie rôznych zariadení ako napríklad reproduktorov, zosilňovačov a ďalších.

  5. Meracie sondy - sonda na meranie teploty, tlaku, vlhkosti a iných veličín. Okrem toho UNI-T ponúka aj rôzne typy teplomierov, snímačov a ďalších meracích prístrojov, ktoré sú určené pre rôzne aplikácie a odvetvia.

  6. Detektory - detektory napätia, prúdu, káblových sietí, kovov, dymu a iných nebezpečných látok.

  7. Kalibrátory - prístroje na kalibráciu a overenie meracích prístrojov. Kalibrátory sú ďalšou kategóriou meracích prístrojov UNI-T, ktoré sú určené pre kalibráciu a overovanie správneho fungovania iných meracích prístrojov. Tieto nástroje umožňujú kalibrovať a overovať rôzne parametre ako napríklad napätie, prúd, odpor a ďalšie.

Celkovo možno povedať, že UNI-T je spoľahlivá značka, ktorá sa snaží ponúkať kvalitné a presné meracie prístroje za prístupné ceny. Ich produkty sú často porovnateľné s produkty značiek ako Fluke alebo Agilent, avšak sú cenovo dostupnejšie. Spoločnosť UNI-T sa snaží udržiavať si krok s rýchlym vývojom technológií a prispôsobovať svoje produkty potrebám trhu a zákazníkov.

V súčasnosti má UNI-T pobočky a predajné miesta v mnohých krajinách po celom svete, vrátane USA, Kanady, Európy, Ázie a Afriky. Spoločnosť sa tiež aktívne zúčastňuje na rôznych veľtrhoch a výstavách zameraných na meranie a testovanie.

UNI-T získala množstvo ocenení a certifikátov kvality, ktoré potvrdzujú kvalitu a spoľahlivosť jej produktov. Medzi tieto ocenenia patrí napríklad certifikát ISO 9001:2015, ktorý potvrdzuje, že spoločnosť splňuje vysoké štandardy kvality a manažmentu.

Celkovo možno povedať, že UNI-T je spoľahlivá a renomovaná značka, ktorá ponúka kvalitné a presné meracie prístroje za prístupné ceny. Je obľúbená nielen medzi profesionálnymi používateľmi, ale aj medzi domácimi majstrami, ktorí si potrebujú zmerať rôzne veličiny vo svojich projektoch.