Brusny kotuc na dlazbu, 110 mm, 2mm DED-HP2110
Kód: DED-HP2110
Možnosti doručenia
Diamantový segmentový kotúč DEDRA Dynamic s priemerom 110 mm a otvorom 22,2 mm je určený na rezanie dlažby, betónu, tehál, klinkeru a prírodného aj umelého kameňa. Vhodný na rezanie nasucho aj s chladením vodou, s čistým a presným rezom.
Detailné informácie
Podrobný popis
Diamantový brúsny kotúč na obkladačky a dlažbu DEDRA Dynamic HP2110
  • vhodný na betón, tehly, klinker, prírodný aj umelý kameň
  • na rezanie nasucho aj na mokro
  • segmentové prevedenie pre univerzálne použitie
  • čistejší a estetickejší výsledok rezu
Hlavné výhody
  • presný záber pri rezaní tvrdých materiálov
  • univerzálne použitie v dielni aj na stavbe
  • kompaktný priemer 110 mm pre menšie brúsky a rezačky
  • upevňovací otvor 22,2 mm pre bežné kompatibilné náradie
Použitie a kompatibilita
Kotúč je určený na rezanie dlažby a ďalších stavebných materiálov v prípade, že vaše náradie podporuje kotúč s priemerom 110 mm a upínacím otvorom 22,2 mm. Vďaka možnosti suchého aj mokrého rezania je praktickou voľbou pre rôzne pracovné podmienky.
  • kompatibilný s náradím pre kotúče 110 mm
  • upínací otvor 22,2 mm
  • vhodný na rezanie v suchom aj mokrom režime
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 110 mm
  • Priemer otvoru: 22,2 mm