Freestyle kolobežky do 100€

Freestyle kolobežky do 100 eur 

(freestyle kolobežka do 100 eur – ilustračný obrázok)

U nás nájdete aj skvelé freestyle kolobežky do 100 eur, vedeli ste o tom? Stačí si len prečítať tento článok a navštíviť náš eshop.

Ako zrejme už viete, freestyle kolobežky sú o niečo drahšie ako tie klasické cestné. Je to dané náročnosťou ich výroby, ale aj prepracovanejším a farebnejším dizajnom. Avšak medzi najdrahšie kolobežky sa aj tak radia tie elektrické. No o tých dnes reč nebude, budeme sa baviť práve o kvalitných freestylových kolobežkách do 100 eur, ktoré u nás nájdete. Ak ste trebárs snívali o kolobežke ako o darčeku na Vianoce, no nedostali ste ju, práve teraz je skvelý čas si ju zakúpiť. Aj náš eshop spustil povianočné zľavy, takže kvalitnú freestylovú kolobežku dostanete za naozaj skvelú cenu.

Freestyle kolobežky do 100 eur, oplatia sa? 

Určite áno. U nás vedie najmä značka SOKE, ktorá má s výrobou freestylových kolobežiek bohaté skúsenosti. Tieto kolobežky sú kvalitné, prepracované a za dobré ceny. Do 50 eur kúpite freestyle kolobežku pre dieťa, a do 100 eur dostanete mnohé modely freestylových kolobežiek pre dospelých.

Viete čím sú výnimočné? 

  • Spomeňme si napríklad radu kolobežiek SOKE GO!, kde dostanete vysoký štandard za naozaj skvelú cenu. Tento rad freestyle kolobežiek je dokonca vhodný aj na súťažné jazdenie v skateparku. Spĺňa totiž všetky náročné štandardy na závodné jazdenie, pretože má špičkové karbónové ložiská, ktoré povoľujú aj tie najvyššie rýchlosti.
  • Rada SOKE EVO je zas ideálna pre začiatočníkov do skateparku. Za kolobežku nedajú veľa, no tieto modely sú skutočne prepracované, s 360 stupňovými riadidlami  a spoľahlivým Flex Fender brzdovým systémom, ktorý podrží každého začiatočníka. Lúčovité kolieska vyrobené z kvalitného PU dokonale tlmia nárazy.
  • Freestylové kolobežky SOKE do 100 eur majú nosnosť až 100 kg, čo je pri ich neuveriteľne ľahkej váhe skutočne (vážia medzi 2 až 3 kg) výnimočné. Dobre sa s nimi jazdí a nezruinujú vašu peňaženku. Navyše majú moderný dizajn, nájdete medzi nimi kolobežky v žiarivých farbách, ale aj futuristické chrómované. Každú jednu kolobežku si môžete prispôsobiť vášmu unikátnemu štýlu vďaka rôznym doplnkom.
  • Ak hľadáte skutočne prepracovanú kolobežku do 100 eur pre dieťa, v tom prípade dávame do pozornosti značku REBEL, ktorú taktiež nájdete na našom eshope. Rada Skater Pro Gold je určená pre deti, ktoré to s kolobežkovaním myslia vážne. Ergonomické riadidlá majú tvar písmen Y, čím výrazne napomáhajú udržiavať rovnováhu aj pri náročných kaskadérskych kúskoch. Telo kolobežky je vyrobené zo zosilnenej zliatiny hliníka, vďaka čomu si zachováva pevnosť aj odolnosť.
  • Ďalšou súťažnou radou kolobežiek je rada SOKE PRO, ktorá ponúka len to najlepšie na trhu a to stále v cene do 100 eur! Tínedžeri aj dospelí si zamilujú túto freestyle kolobežku, ktorá vyniká svojou výškou, kvalitným materiálom (hliník, chrómovaná oceľ) aj najvyššou radou uhlíkových ložísk ABEC – 9. Tieto zabezpečujú nielen rýchlosť, ale aj presnosť pri doskoku. Navyše tieto kolobežky dostanete nielen farebné, ale aj v elegantnej čierno – zlatej kombinácii.
  • Ďalším profesionálnym radom od značky SOKE je XTR, kde nájdete aj kolobežky do 100 eur tej najvyššej kvality. Vyberú si aj vysokí jazdci, pričom 54 cm Y- bar riadidlá sú zabezpečené tromi svorkami, zatiaľ čo väčšie lúčové kolieska tlmia nárazy bez problémov. Dĺžka paluby je až 50 cm a jej šírka 11 cm, čo poskytuje jazdcovi priestor na veľa druhov kaskadérskych kúskov. 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz