Sendvičovač – spôsob, ako pripraviť chutné a rýchle raňajky

Sendvičovač – spôsob, ako pripraviť chutné a rýchle raňajky

 

Ako vyzerá vaše ráno? V polovedomí vstaneš z postele. Pomaly sa prechádzate po byte, ale len dovtedy, kým nezbadáte ručičky hodín. Odvtedy začína horúčkovitý ruch. Už viete, že kávu nestihnete dopiť. V zhone pripravujete raňajky pre deti, ktoré si podriemkujú pri každodenných nudných chelbíkoch. Medzitým existuje spôsob, ako ušetriť pár vzácnych minút a zároveň potešiť svojich blízkych lahodným a sýtym jedlom. Zistite s nami, ako na to!

Sendvičovače  ideálnym riešením pre ľudí, ktorí neustále bojujú s nedostatkom času. Umožňujú pripraviť štyri toasty súčasne, najčastejšie vo forme zlatých trojuholníkov – zvonku chrumkavé, vnútri jemné. Stačí pripraviť sendvič na báze toastového chleba, syra a vašich obľúbených prísad, vložiť ho do hriankovača a počkať niekoľko minút, kým si budete môcť vychutnať teplé a chutné občerstvenie.

Pri výbere sendvičovača venujte pozornosť výkonu zariadenia. Platí pravidlo, že čím vyšší výkon, tým rýchlejšie bude sendvič pripravený. Aj keď sú na trhu sendvičovače s výkonom až 1200 W, najlepšie je vybrať si taký, ktorý bude prispôsobený na domáce použitie (700 - 800 W) a zaistí rovnomerné prepečenie chleba a ohriatie ingrediencií v strede sendviča.

Máte obavy z čistenia zariadenia? Žiaden strach! Väčšina sendvičov dostupných na trhu má vhodnú povrchovú úpravu (napr. keramickú), ktorá zabraňuje prilepeniu sendvičov (aj v prípade rozliatia ich polotekutého obsahu). Čistenie ohrievacích platní hriankovača je ešte jednoduchšie, pretože v prípade pokročilejších modelov ich môžete jednoducho vybrať a umyť pod tečúcou vodou.

Ak máte radi multifunkčné zariadenia a okrem prípravy chlebíčkov zo sendvičovača máte záujem aj o grilovanie či prípravu vaflí - určite si kúpte sendvičovač 3v1 .

Sendvičovač 3 v 1 je vybavený vymeniteľnými vložkami, vďaka ktorým vám poslúži ako vybavenie na raňajky, praktická vaflovač alebo funkčné grilovacie zariadenie. Vďaka malým rozmerom a možnosti umiestnenia do zvislej polohy sa mimoriadne ľahko skladuje.

Ako si vybrať najlepší sendvičovač ? Prispôsobením funkčnosti zariadenia vašim osobným potrebám! Mnohé sendvičovače sú okrem štandardnej možnosti ohrevu sendvičov vybavené množstvom praktických riešení, ako je napríklad neohrievacia rukoväť a protišmyková základňa , ktoré zvyšujú bezpečnosť používania najmä v domácnostiach s malými deťmi.

Nič vás ráno nerozveselí tak, ako teplé a chrumkavé raňajky. Ak s týmto tvrdením súhlasíte, kúpte si čo najskôr sendvičovač , s ktorým za pár chvíľ vykúzlite skutočnú lahôdku. Vaši blízki sa vám za to poďakujú!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz