Náhradné hlavice B5 4ks

Kód: J-5178-2
€10,78 €8,98 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Náhradné hlavice B5 4ks 

zosvetlí zuby

  • zníži množstvo povlaku a zubného kameňa
  • lepší stav ďasien
  • menšia tendencia k ústupu línie ďasien

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradné hlavice B5 4ks

Berdsen 5178

5178-2

NAVRHNUTÉ S MYSLOM NA VÁŠ KRÁSNY ÚSMEV

Vibrujúce štetiny hrotov dôkladne zametajú a pomáhajú redukovať zubný povlak. Toto je ideálne riešenie pre ľudí, ktorí chcú rozžiariť svoj úsmev.

Tipy Berdsen sú určené na každodennú ústnu hygienu. Vďaka pulzujúcim a kývavým pohybom chránia sklovinu pri dôkladnom čistení zubov.

Špeciálne usporiadanie štetín zvyšuje účinnosť čistenia. Štetiny hrotu sa dokonale prispôsobia povrchu zubov, čo uľahčuje efektívne čistenie. Tipy zlepšujú zdravie vašich ďasien a znižujú tvorbu zubného kameňa už do týždňa.

Použitá technológia spôsobuje zosvetlenie modrej farby, keď sa opotrebujú štetinky hlavice kefky. Zosvetlená farba ukazuje na potrebu výmeny hrotu.

Sonické zubné kefky sú najnovším riešením v oblasti ústnej hygieny.

Sonická technológia pri čistení zubov uvádza hlavicu kefky do zvukového pohybu, čo umožňuje dynamické čistenie zubov a medzizubných priestorov. Vďaka tomu je možné dôkladnejšie umyť nečistoty z ťažko dostupných miest.

Na rozdiel od elektrických zubných kefiek  má sonická zubná kefka rozsah dvoch smerov: zametanie a pulzovanie. Zametací pohyb chráni ďasná pred mechanickým poškodením.

5178-2
5178-2

Vďaka zdravým a bielym zubom uveríte v silu svojho úsmevu

Účinky používania sonickej zubnej kefky sú viditeľné už v prvých týždňoch  Zubnú kefku Berdsen Sonica B5 si môžete zakúpiť na našich ďalších aukciách.

Pravidelné čistenie zubov sonickou zubnou kefkou:

  • zosvetlí zafarbenie
  • zníži množstvo plaku a zubného kameňa
  • lepší stav ďasien
  • menšia tendencia k ústupu línie ďasien.
  • Toto je ideálne riešenie pre ľudí, ktorí chcú rozžiariť svoj úsmev. Pravidelné používanie zubnej kefky Berdsen Sonica prináša viditeľné výsledky už po niekoľkých dňoch.

Tvar kefkových hlavíc bol navrhnutý tak, aby uspokojil aj tých najnáročnejších užívateľov.

Štíhly tvar hlavy kefky uľahčuje prístup na ťažko dostupné miesta a dôkladnejšie vyčistí vaše zuby. Vibrujúce štetiny hrotov dôkladne zametajú a pomáhajú redukovať zubný povlak.

5178-2

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné hlavice
Hmotnosť: 0.07 kg
Šírka: 8.00
Výška: 2.00
Dĺžka: 15.00
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vážený zákazník, ponúkame Vám široký výber odsávačov pár a produktov pre domácnosť. Spoločnosť Berdsen už dlhé roky distribuuje moderné a funkčné kuchynské digestory vyrobené z nerezovej ocele INOX a ďalšie. Pabex ponúka kompletný sortiment tejto kvalitnej značky Berdsen.

#Showmore#

Ponúkame komínové a ostrovčekové odsávače pár, ako aj kuchynské odsávače pár (pod skrinky alebo namontované v skrini). Všetky dostupné modely majú optimalizovaný systém odsávania výparov na dosiahnutie maximálnej účinnosti odsávania pri čo najnižšej hlučnosti. Moderné filtre z nehrdzavejúcej ocele a hliníka odstránia až 95 % nepríjemných pachov a tukov. Inovatívny systém umožňuje pracovať v režime recirkulácie s použitím uhlíkových filtrov, ktoré majú vo väčšine modelov zaručenú odolnosť a účinnosť. Výhodou digestorov je aj jednoduchosť inštalácie, získaná vďaka teleskopickému komínu a možnosti nastavenia polohy digestora na stene, čo umožňuje prekonať také prekážky, ako sú nerovné steny alebo vypuklosť glazúry. Na všetky modely sa vzťahuje záruka a spĺňajú európske bezpečnostné normy.

Okrem toho v našej ponuke nájdete aj ďalšie domáce spotrebiče užitočné v každej domácnosti. Pre udržanie primeranej vlhkosti vzduchu ponúkame moderné a ľahko ovládateľné zvlhčovače alebo odvlhčovače vzduchu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz